Střechy

Střešní tašky Terran Danubia a Terran Synus si i loni udržely přízeň zákazníků

Loňský rok byl pro stavebnictví a stavebníky složitý, betonové střešní tašky Terran jej však opět úspěšně zvládly. Vysokou oblibu si udržely tradičně velmi oblíbené tašky Terran Danubia a Terran Synus, v sortimentu se navíc objevil od 1. 1. 2024 nový produkt – taška Zenit MAX. Významnou část prodejů střešních tašek Terran tvořily podle slov Ing. Pavla Suchánka, jednatele společnosti Mediterran CZ, rekonstrukce starších střech. 

Rozdíl mezi typem Zenit a Zenit MAX je v umístění odvodňovací drážky

U nového produktu Zenit MAX se ve srovnání s původní taškou nachází odvodňovací drážka na levé straně výrobku a vede po celé délce tašky. Tím je u této novinky minimální překrytí tašky 80 mm (u původní to bylo 110 mm). Díky této dílčí úpravě se tak o něco sníží počet tašek na metr čtvereční.

Pro rekonstrukce i novostavby jsou tašky Terran jako dělané

Máme super ceny v porovnání nejen s jinými typy betonových střešních krytin, ale především i při srovnání cen s jednotlivými výrobci betonových střešních tašek. Výhodou je také rychlé dodání – na svou střešní krytinu nebudete dlouho čekat. 

Máme dostatečné skladové zásoby a dobrou logistiku. Kvalita a extrémní odolnost je u tašek Terran samozřejmostí – firma se může pochlubit vysokou kvalitou výrobků, na kterou dbá v rámci technologických postupů výroby. Trvalým pilířem úspěchů jsou náročné certifikační podmínky i testy zkušebního oddělní firmy Terran. 

Betonové tašky Terran jsou oblíbené a dobře hodnocené jak mezi realizačními firmami, tak i samotnými zákazníky. A tato obliba navíc rok od roku roste. Výrobní závody Terran využívají moderní metody výroby betonové střešní krytiny, které zaručují odolnost, stálost a celkovou kvalitu těchto betonových tašek. 

V centru pozornosti je také design a vzhled betonové střešní krytiny – pozornost je ta věnována nejen kvalitě a konstrukci každé střešní tašky a celé střechy, ale i estetickému vzhledu betonové střešní tašky. Díky tomu bude váš dům s touto krytinou vypadat opravdu krásně! 

Záruka 50 let na betonové střešní tašky je přesvědčivým argumentem, že výrobce tašek svým výrobkům opravdu věří. Zákazníci oceňují také vstřícnost k lidem a vysokou úroveň služeb.

Stálost barev a tvarů jdou ruku v ruce s vysokou odolností a technickou vyspělostí tašek Terran

Barvu obsahuje už samotná základní směs. Požadovaný odstín povrchové úpravy zaručí kvalitní pigmenty, které oddalují proces stárnutí krytiny a umožňují dosažení homogenního vzhledu střechy. Na betonový povrch se nanáší další dvě ochranné vrstvy a ty se shodují s barvou základního materiálu. Tyto vrstvy zabezpečují i případnou ochranu proti mechu a znečištěnému ovzduší. 

Výrobní metoda a použitý materiál navíc garantují stálost rozměrů bez deformací vlivem vlhkosti nebo tepla, což dovoluje přesné napojení prvků na střeše. 

Více informací o betonových taškách Terran a jejich sortimentu najdete na www.terran.cz