Beton

Dokonalá ochrana betonu

Vysokozátěžový lak ETERNAL lak na beton chrání mramorové podklady, teraco, betonové či kamenné dlaždice proti poškrábání, chemikáliím a žhavým jiskrám z broušení či svařování, a to
v interiéru i exteriéru.

ETERNAL lak na beton je jednosložkový výrobek, který se díky jedinečnému složení svými vlastnostmi blíží ke složitě aplikovatelným dvousložkovým nátěrům. Je vhodný pro nátěry veškerých betonových a minerálních podkladů s vysokou zátěží, jako jsou podlahy ve skladech a prodejnách, dále pro nátěry exkluzivních interiérů a kanceláří. Díky své odolnosti vůči vodě a saponátům se skvěle hodí pro nátěry ploch industriálních koupelen, sprchových koutů a částí kuchyní.

ETERNAL lak na beton vyniká hlubokým průnikem do betonu, excelentní chemickou a tepelnou odolností, odolností poškrábání a rychlým zasycháním. Vytváří hydrofobní lesklý, tvrdý film s protiskluznými vlastnostmi, nízkou špinivostí a snadnou údržbou. ETERNAL lak na beton je určen k tenkovrstvým nátěrům minerálních podkladů, jako je leštěný i neleštěný beton, mramor, betonové a kamenné dlaždice, obklady z přírodního kamene či teraca atd. Vyrábí se v transparentním provedení a v kryvé variantě v odstínu RAL 7038.

Bližší informace o výrobku ETERNAL lak na beton najdete na www.barvy-eternal.cz.

Podle podkladů společnosti Austis

Publikováno v časopise Materiály pro stavbu 2/2024