Veletrhy a výstavy

NOV@ 2023. Prodejní výstava zahraniční technické literatury

V pondělí 6. listopadu byla v prostorách kavárny FEL Caffé, Technická 2 v pražských Dejvicích slavnostně zahájena prodejní výstava zahraniční technické literatury NOV@ 2023. Až do pátku 10. listopadu si tak budou odborníci moci prohlédnout a nakoupit knižní novinky významných zahraničních vydavatelů v jejich oboru, a navíc využít výstavní slevy.

Letošní jubilejní 15. ročník této výstavy pořádá Ústřední knihovna Českého vysokého učení technického v Praze. Jedná se o největší prodejní výstavu svého druhu v České republice, v nabídce bude více než 450 titulů. Na výstavě budou představeny i práce autorů z ČVUT, kteří publikovali v zahraničí. Akci slavnostně zahájil doc. Ing. Jiří Hozman, Ph.D. 

Vybrat si knihy mohou zájemci přijít kdykoliv od pondělí do čtvrtka mezi 9. a 17. hodinouv pátek do 15 hodin. Na všechny tituly v rámci prodejní výstavy se vztahuje výstavní sleva 20 %.

Zastoupeni budou vydavatelé Birkhauser, Cambridge University Press, CRC Press, IET, Wiley, World Scientif, Elsevier, De Gruyter, Oxford University Press, Routledge, Springer, Bloomsbury, Hanser a Kuba Libri.

Celou nabídku a podrobnosti najdete na ZDE.

Součástí prvního dne výstavy bude Open Science Point, který ÚK ČVUT pořádá v rámci akce Open Access Week. Příchozí budou moci s odborníky od 11:00 do 15:00 diskutovat o problematice Open Science.

Tisková zpráva ČVUT