Střechy

Střešní okna a dveře SOLARA

Designované výklopné a posuvné střešní dveře Solara plní spolehlivou funkci prostupu střechou. Střešní dveře jsou plně prosklené trojitým zasklením, bonusem navíc je tedy i prosvětlení prostor. A navíc – vlepené celopřesahové sklo skvěle vypadá i funguje

Představte si, že jste obklopeni světlem, které prolíná váš domov, aniž byste museli opustit své oblíbené pohovky. Nebo že vystoupíte na balkon přímo z vlastního podkroví, abyste si užili výhled na hvězdy či městský ruch. To vše teď může být skutečnost. Střešní okna a dveře Solara představují dokonalé spojení funkčnosti a designu.

O nás
Solara nabízí řešení pro osvětlení a otevření vaší střechy. Naše produkty jsou šité na míru vašim potřebám, bez ohledu na to, zda žijete v rodinném domě, nebo bytě. Pokud se váš byt nachází v památkové zóně, i s tím vám dokážeme pomoci. S vysokým standardem designu a kvality se Solara zaměřuje na poskytování nepřekonatelné hodnoty pro své zákazníky.

Posuvné střešní dveře Solara znamenají komfortní cestu na střešní terasu po schodišti
s příjemným sklonem, v šíři čistého průchodu 800 mm či více a s dostatkem místa nad hlavou

Toužíte po změně?
Je čas opustit omezení tradičních střešních oken. Žádost o střešní okno nebo dveře Solara je investicí do světla, vzduchu a otevřeného prostoru. Představte si, jak se probudíte do dne plného světla, které proniká vaším střešním oknem. Nebo jak relaxujete na svém balkoně, kde můžete sledovat západ slunce a ponořit se pak do hvězdné noci.

Změna je život
Nečekejte na zítra. Udělejte první krok k transformaci svého obydlí už dnes. Kontaktujte nás a zjistěte, jak mohou střešní okna a dveře Solara oživit váš domov a poskytnout vám světlo a otevřenost, které jste si vždy přáli. Solara – pro světlejší, otevřenější domov.

Tým společnosti SOLARA