Střechy

Dlouhodobě prověřený a vysoce kvalitní hydroizolační systém Monarplan pro ploché střechy

Střešní systém Monarplan z portfolia BMI Icopal patří díky špičkové výrobní technologii a jeho dlouhodobé spolehlivosti mezi přední plastové hydroizolační systémy v České republice.

SYSTÉM MONARPLAN

Systém Monarplan je založen na velmi kvalitních střešních mPVC fóliích, které jsou vyráběny v široké škále provedení s rozsáhlým portfoliem příslušenství. Na českém trhu se tento systém úspěšně prodává více než 14 let.

Jednovrstevné střešní fólie Monarplan na bázi PVC-P jsou díky vynikajícím technickým parametrům jako je pevnost v tahu, protažení či odolnost proti povětrnostním vlivům vhodné jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce stávajících staveb. Všechny fólie Monarplan jsou vyztuženy nosnými vložkami a jsou dostupné ve variantě s nakašírovanou textilií na spodním povrchu a bez textilie, což umožňuje jejich použití pro všechny typy stabilizací. Díky spolehlivosti a univerzálnosti systémů mají architekti a projektanti neomezenou svobodu při návrhu střechy.

Příslušenství k hydroizolačním systémům Monarplan zahrnuje laminované plechy, různé druhy tvarovek pro kompletaci detailů, dekorační profily a celou řadu dalších prvků, které svojí komplexností a kvalitou vytváří nejvyšší standard pro kompletaci hydroizolace střešního pláště.

VÝHODY KOMPLEXNÍHO SYSTÉMU MONARPLAN

Střešní systém Monarplan přináší mnoho výhod: 

  • ucelené řešení hydroizolačního systému
  • dlouhodobě ověřenou spolehlivost
  • univerzální použití
  • snadnou aplikaci a velmi dobrou svařitelnost materiálu
  • vynikající technické vlastnosti materiálu díky špičkové výrobní technologii (extruzní nanášení)

Všechny zmíněné benefity ve spojení s technickým servisem společnosti BMI dělá systém Monarplan ideálním řešením pro realizaci všech typů plochých střech s povlakovou hydroizolací na bázi mPVC. 

V případě dotazu či řešení konkrétní situace se lze obracet přímo na technické oddělení společnosti BMI, divize plochých střech a hydroizolací, kde Vám rádi sdělí více informací.