Stavitel

Výroční kolekce laminátových podlah

Kratochvíl parket profi slaví dvacet let na českém trhu vlastní kolekcí.

 

 

Společnost Kratochvíl parket profi, s.r.o. (KPP), dovozce a prodejce podlahových krytin se sídlem v Moravanech u Brna, slaví 20 let od svého založení. Kromě České republiky působí na Slovensku a v Maďarsku. Podlahové krytiny světových značek nabízí nejen ve svém brněnském a pražském showroomu, ale i prostřednictvím partnerských prodejců po celé ČR. V září letošního roku byla prodejní místa rozšířena o prodejnu Podlahy XXL v obchodní zóně H-Park nedaleko centra Brna. Před třemi roky společnost založila maloobchodní síť prodejců podlahových krytin 1FLOOR. V sortimentu KPP najdete dřevěné podlahy značek Kährs, Bauwerk, Solidfloor a LM Flooring, laminátové podlahy značky Wineo/Witex, vinylové podlahy Wineo/DESIGNline, měkčené PVC Tarkett nebo přírodní Marmoleum od Forba.

KPP Showroom Moravany u Brna

„Už když jsme firmu zakládali, chtěli jsme zákazníkům nabídnout kvalitní produkty zahraničních značek, za jejichž provedení se můžeme zaručit a ke kterým umíme dodat profesionální poradenství. Po celou dobu se specializujeme na vícevrstvé dřevěné podlahy, sortiment průběžně doplňujeme podle trendů a potřeb trhu. V současné době jsou například v oblibě vinylové krytiny, které zákazníky oslovují užitnými i designovými vlastnostmi,“ říká majitel firmy Ing. Petr Kratochvíl a dodává: „V tomto směru budeme pokračovat – v rámci programu KPP Exclusive chystáme luxusní dřevěné 3D mozaiky a další designové kolekce italských výrobců. Jsem přesvědčen, že kolekce dřevěných krytin v sortimentu KPP budou hrát i nadále primární roli. Trendy sice přinášejí a odnášejí boom určitého materiálu, dříve laminátů a nyní vinylů, ale dřevo svou pozici na trhu neztrácí.“

ILUSTRACNI FOTO WINEO WITEX KPP 02

U příležitosti výročí byla nabídka podlahových krytin rozšířena o kolekci laminátových podlah Wineo Witex s názvem 20 years KPP. Zahrnuje deset dekorů s imitací dřevin buk, dub a ořech. Lamely disponují zámkovým spojem LocTec a integrovanou protihlukovou podložkou Sound Protect, takže chůze po podlaze je tišší až o 19 dB. Součástí nabídky jsou obvodové lišty v odstínu vybraného dekoru zdarma. Krytinu lze umístit na podlahové vytápění, výrobce doporučuje teplovodní topný systém. Při pokládce na čistý, suchý a rovný povrch stačí lamely s integrovanou kročejovou podložkou doplnit o parotěsnou fólii. Laminátové dílce s nosnou HDF deskou a třídou zátěže 23/32 (AC4) mají strukturu dřeva a hrany impregnované proti vlhkosti. Garantovaná záruka na krytinu je deset let při soukromém užití a pět let v komerční sféře.

 

Více na www.kpp.cz.

 

Jana Holinková