Stavitel

Ucelená řada lepidel na obklady a dlažby

Weber nabízí kompletní řadu lepidel na obklady a dlažby v nízkoprašné úpravě LOW DUST. Ucelenou řadu LOW DUST nabízí na českém trhu jako jediná firma v oboru.

Skupina těchto inovovaných výrobků splňuje veškeré kvalitativní požadavky na moderní lepidla na cementové bázi pro lepení obkladů a dlažeb. Významnou výhodou produktů není pouze nízkoprašnost (a tím i snížení nepříznivých vlivů stavební výroby na životní prostředí), ale i zpracovatelnost lepidel, a to jak při nanášení lepidla na podkladní vrstvy konstrukcí, tak i při kladení dlaždic a keramického střepu.

Podařilo se vyvinout ucelenou řadu produktů od nejnižších tříd až po třídy určené pro náročné obkládání a problematické podklady. Již při tematických školeních, která společnost Weber organizuje na začátku této stavební sezóny, vzbudila tato skupinu výrobků velký zájem. Spokojeni budou nejen řemeslníci, ale také kalkulanti stavebních prací, protože i přes výrazné vylepšení zpracovatelských vlastností lepidel se nebude jejich cena lišit od klasických „prašných“ výrobků. Přehled jednotlivých produktů podle určení, třídy výrobku a vlastností postupně od nejjednodušších, po výrobky určené k náročným pracím a pracím na problematických podkladech.

Představujeme vám ucelenou řadu lepidel v nízkoprašné úpravě:

weber.for profi (low dust)

cementové lepidlo na bázi vápence pro lepení mírně nasákavých obkladů pro lepení nasákavých dlaždic až do rozměru 40 x 60 cm.

použití: interiér

třída: C1T

weber.for profiplus (low dust)

cementové vysoce přilnavé lepidlo pro lepení obkladů a dlažeb pro podlahy s vytápěním pro nenasákavé slinuté dlaždice.

použití: interiér a exteriér

třída: C2T

weber.for profiflex (low dust)

cementové flexibilní lepidlo  elastické a vysoce přilnavé lepidlo pro středněvrstvé lepení určené ke složitému lepení obkladů a dlažeb do max. rozměru 60 x 60 cm pro nenasákavé slinuté dlaždice pro podlahy s vytápěním použití: interiér a exteriér.

třída: C2T S1

weber.for profiflex R (low dust)

rychletuhnoucí flexibilní cementové lepidlo vhodné pro dlažby a obklady elastické a vysoce přilnavé nalepený střep lze spárovat po 3 hodinách od nalepení plná zátěž dlažby po 12 hodinách pro podlahy s vytápěním pro slinuté dlaždice.

použití: interiér a exteriér třída: C2TF S1

weber.for profi 1000 (low dust)

flexibilní lité lepidlo na dlažby kladené na anhydritové potěry pro dlaždice velkých rozměrů (i z přírodního kamene) pro podlahy s vytápěním. Pochozí po 12 hodinách.

použití: interiér a exteriér

třída C2E

Tisková zpráva