Stavitel

Český den na veletrhu v Norimberku

Výrobce armatur a sanitární techniky Schell se představí začátkem letošního roku na celkem čtyřech veletrzích v Německu a v České republice.

Nejprve se představí na veletrhu Bautec v Berlíně (18. až 21. února 2014), poté v Essenu na veletrhu SHK (12. až 15. března 2014) a také v Norimberku na veletrhu IFH/Intherm ve dnech 8. až 11. dubna, v jehož rámci proběhne též „český den“.


Výstava v Norimberku, vzdáleném jen 125 kilometrů od českých hranic, cílí na odborníky z oblastí sanity, vytápění, klimatizace a obnovitelných energií. Je určená pro instalatéry, projektanty či architekty a na 40 000 metrech čtverečních jim nabídne možnost seznámit se s nejnovějšími trendy ve vybavování veřejných budov, ale i firem či domácností nejen sanitární technikou a instalatérským materiálem.

„Pro celý Schell, ale i české obchodní zastoupení, se jedná o největší akci roku, protože jde o prestižní událost, které se účastní desetitisíce návštěvníků. Věříme, že mnoho z nich dorazí do Norimberku také z České republiky,“ říká obchodní zástupce Schell pro Českou republiku Aleš Řezáč.

Schell, který téměř dvě desítky let úspěšně působí na českém trhu, představí v Norimberku kompletní sortiment. Odborníci i veřejnost budou mít možnost vidět a případně si i osahat výrobky tradičního německého výrobce, který je světovou jedničkou ve výrobě tzv. roháčků, tedy rohových regulačních ventilů.

V polovině března zamíří české zastoupení Schellu i do Brna na veletrh firmy Ptáček velkoobchod, a.s. „Tím, že je tato akce jen pro zvané a registrované zákazníky velkoobchodu Ptáček, tak je pro nás v mnohém přínosnější než vystavovat na některém z obecných veletrhů v ČR. Loni navštívilo brněnskou výstavu více než 3000 profesionálů a na našem stánku se zastavila téměř pětina z nich,“ doplňuje Aleš Řezáč.