Materiály

Ocenění pro okenní systém ARTEVO

Vítězem prestižní soutěže German Design Award 2024 se na veletrhu FENSTERBAU FRONTALE 2024 stal nový okenní systém firmy REHAU Window Solution – ARTEVO. 

Okenní profily ARTEVO prezentují zcela novou úroveň moderního designu a současně nabízejí vysokou míru individuality a udržitelnosti. Inovativní systémové řešení navazuje na úspěšnou řadu okenních profilů GENEO. Opět se jedná o profily vyrobené z kompozitního materiálu RAU-FIPRO X, to znamená kombinací PVC a skelných vláken. Při srovnání s GENEO však ARTEVO přináší úplně novou konstrukci profilu, která umožnila lepší využití vnitřního prostoru a nabídla zákazníkům minimalisticky štíhlý design s těmi nejlepšími technickými vlastnostmi.  

Odborníci ze společnosti REHAU Window Solutions úspěšně přesvědčili porotu soutěže „German Design Award“ v kategorii „Building and Elements“ o plném využití účinnosti a přínosu systému ARTEVO. Inovativní prémiový okenní systém zvítězil v mezinárodním srovnání několika tisíc přihlášených výrobků z 55 zemí. 

„Vítězství German Design Award 2024 podtrhuje velké ambice ARTEVO. Společnost REHAU Window Solutions je přesvědčena o potenciálu a vlivu, který má tento prémiový systém také díky tomuto ocenění. REHAU Window Solutions je nejen silnou hybnou silou v oboru, ale také stabilním prémiovým partnerem pro úspěšné profesionály v oblasti oken,“ říká Petr Kotzur, ředitel marketingu REHAU Window Solutions. 

Německá cena za design je jednou z nejprestižnějších cen za design na světě a je vysoce ceněna i mimo odbornou veřejnost. Od roku 2012 German Design Award určuje klíčové trendy v designu, představuje je široké veřejnosti a oceňuje je. Porotci každoročně oceňují výjimečné návrhy v oblasti produktového designu, komunikace a architektury.