Komerční prezentace

Textilní management MEWA se postará o pracovní oděvy pro celou firmu

Mnoho firem si přeje, aby se jejich zaměstnanci prezentovali jednotným, dobře udržovaným a atraktivním pracovním oděvem. To však obnáší starosti s pořízením oděvů, jejich čištěním, údržbou a opravami. Současným trendem je pověření externího dodavatele. K dispozici je zde podnikům textilní management firmy MEWA.

Firmy, které odebírají pracovní oděvy pro své zaměstnance v rámci komplexního servisu namísto toho, aby je kupovaly, profitují z celé řady výhod:
Přesná dodávka – Servisní řidiči dodávají čisté pracovní oděvy přesně, spolehlivě a v pevně stanovených termínech. Počítačově řízené plánování tras garantuje včasné dodávky.
Čisté oděvy – Každý zaměstnanec obdrží na výměnu několik sad, takže má vždy k dispozici čisté vybavení. Trvalou čistotu zajišťuje kontrola kvality po každém praní.
Opravy v ceně – Poškozené části oděvů jsou opraveny, oděvy, které již nepostačují nárokům na kvalitu, jsou vyřazeny a nahrazeny novými.
Bez záměny – Každý zaměstnanec vždy obdrží zpět svůj vlastní oděv. Protože je každá část oděvu označena čárovým kódem, může být sledována během celého procesu údržby a nemůže tak dojít k její záměně.
Oděvy ve firemním stylu – Všechny kusy oděvů mohou být vybaveny firemním logem nebo nápisem. To zajistí jednotnou firemní prezentaci.
Pořádek v provozu – Pro skladování pracovních oděvů a shromažďování špinavého prádla je k dispozici skříňový servis. Jednotlivé boxy jsou uzamykatelné a mohou být označeny jménem uživatele nebo identifikačním číslem.
Flexibilní řešení – Je možné flexibilně reagovat na nárůst počtu zaměstnanců, resp. oděvů v týmu, i na potřebu výměny velikostí oděvů. Kdykoliv mohou také být provedeny individuální úpravy.
Minimalizace náročnosti procesu – Ti, kdo se dosud zabývali veškerou logistikou spojenou s pracovními oděvy, nyní ušetří čas a námahu a mohou takto uvolněné kapacity uplatnit na jiných místech.
Šetrnost vůči životnímu prostředí – Servisní koloběh je u firmy MEWA nastaven jako trvale udržitelný: ekologicky šetrné praní, úprava odpadní vody a rekuperace tepla. Každý zákazník tak může vylepšit i svoji vlastní ekologickou bilanci.
Transparentní náklady – Každý měsíc obdrží zákazník vyúčtování celého rozsahu výkonů. Nevznikají tak žádné „skryté“ náklady. Při porovnání těchto výdajů s finanční náročností nákupu oděvů se zpravidla ukáže, že je servisní systém alternativou, která se skutečně vyplatí.

Společnost MEWA se svými 44 pobočkami zásobuje podniky po celé Evropě pracovním a ochranným oblečením, čisticími utěrkami pro průmyslové využití, rohožemi, ale také kompletním systémem služeb pro čištění součástek. Výrobky pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci je možné objednat v katalogu pod značkou World Wide Work by MEWA. O více než 180 000 živnostníků, řemeslníků a zákazníků z oblasti průmyslu, obchodu nebo gastronomie se stará zhruba 5200 zaměstnanců. Roku 2016 dosáhla skupina MEWA obratu 638 miliónů eur. Společnost MEWA byla založena roku 1908 a v současnosti se jedná o přední firmu působící v oblasti textilního managementu. V listopadu 2013 se dostala MEWA mezi tři favority Německé ceny trvale udržitelného rozvoje v kategorii Německé produkty/služby. Společnost byla roku 2016 potřetí oceněna nakladatelstvím Deutsche Standards Značkou století a dále byla roku 2015 podruhé vyznamenána jako Vedoucí značka na světovém trhu.
podle podkladů společnosti MEWA Textil-Service, s. r. o.

Textilní management MEWA se postará o pracovní oděvy pro celou firmuTextilní management MEWA se postará o pracovní oděvy pro celou firmuTextilní management MEWA se postará o pracovní oděvy pro celou firmu