Komerční prezentace

Stavebniny, fotovoltaika, tepelná čerpadla za atraktivní ceny

V podnikání hraje roli jakákoliv i malá výhoda, kterou firma dokáže využít ve svůj prospěch. Každý oslovený zákazník se počítá. Všem kteří chtějí podpořit své prodeje nebo zkusit expandovat na zahraniční trhy, nabízí mezinárodní online trh pro firmy merXu prostor pro představení a prodej svých produktů nebo služeb. Výhody on-line tržiště objevují i uživatelé, kteří dosud k tomuto typu obchodování neměli důvěru, ale i zkušení obchodníci využívající známé obchodní kanály.

Jedním z poměrně čerstvých prodejců na merXu je pan Stanislav Kubiczek, který začal merXu používat před dvěma měsíci. Pan Kubiczek vlastní rodinnou firmu, zabývající se prodejem stavebnin a železářství, která funguje od roku 1991. Pan Kubiczek provozuje rovněž 2 kamenné prodejny a spravuje e-shop. O merXu se dozvěděl na sociálních sítích. Jeho reakce byla podobná reakci většiny lidí, kteří se s merXu setkají poprvé. Nedokáží rychle merXu zařadit. Nejde o konkurenci nebo eshop, ale o skutečné tržiště, další prodejní kanál umožňující firmám růst a konkurenční výhodu.

Poté co zjistil, že jde o B2B platformu pro firmy, si sám založil firemní účet a merXu nejdříve zkoušel k vyhledání nových dodavatelů a k nákupu. Následně jednoduše nahrál produkty pomocí Heureka feedu. Na merXu má aktuálně zalistováno přes 8 000 položek. Jak sám zmiňuje, s prodejem na internetu má zkušenosti, ale merXu chápe jako další příležitost – další prodejní kanál k oslovení nových zákazníků.

Je si vědom, že v dnešní době nelze spoléhat na lokální dodavatele, ani poptávku a je potřeba obchodovat ve velkém, celorepublikově, mezinárodně. Evropský online trh merXu používá k nákupu i prodeji. Z počátku jej odrazovala nedůvěra v neznámou formu obchodování, přestože na merXu jsou všichni prodejci ověření a kupující má možnost si ověřit jejich důvěryhodnost.

merXu.com

Nyní když si merXu vyzkoušel, nejvíce oceňuje podporu ze strany merXu a množství poptávek, které zadávají kupující, hledající konkrétní produkt nebo požadující individuální nabídku pro velký odběr. V případě poptávek to ne vždy vyjde, ale je to možnost dostat se k zajímavým obchodním příležitostem.

Mezinárodní online trh merXu umožňuje mnohým firmám expanzi do dalších 26 zemí EU, kde merXu působí. V případě pana Kubiczka to je možné pouze částečně, protože často obchoduje s produkty nadnárodních společností a prodej na trzích mimo ČR má zakázaný. Přesto si za dva měsíce vyzkoušel již prodej do Lotyšska nebo Estonska. Vždy je to o nabídce a poptávce.

Mezinárodní trh pro firmy merXu je skutečným tržištěm a prodej – nákup na něm funguje podobně jako na tom skutečném. Jen v mnohem větším měřítku. merXu se dá rovněž přirovnat ke klasickým veletrhům, kde byli výrobci nebo prodejci zvyklí v době před covidem navazovat obchodní partnerství. Doba se však mění, trh se globalizuje a je potřeba pružně reagovat na jeho potřeby. Díky merXu můžete najít dodavatele nejen stavebnin, ale třeba i fotovoltaiky, tepelných čerpadel nebo třeba vybavení pro gastro provozy. Kompletní seznam kategorií najdete na domovské stránce merXu.com.

merXu.com

Produkty nebo služby které na merXu pro svoje podnikání najdete, budou za stejně dobré ceny jako stavebniny a nářadí od pana Kubiczka, se kterými je konkurenceschopný i v nadnárodním měřítku. Pokud byste přeci jen nějaký produkt v rozsáhlém stromu kategorií nenašli, můžete využít vytvoření poptávky, která se dostane ke všem prodejcům v dané kategorii a ti na ni mohou reagovat atraktivní nabídkou. Firemní nákupy nikdy nebyly zajímavější a příjemnější. Využijte výhod merXu, registrujte se a začněte obchodovat opravdu výhodně.

Komerční prezentace