Komerční prezentace

České firmy jsou stabilní

V uplynulých letech došlo vlivem ekonomické krize k mnoha výkyvům trhu snad ve všech odvětvích. Jedním z nejpostiženějších oborů byl stavební průmysl. Na to, jak se podařilo toto náročné období překonat, jsme se zeptali Petra Vaněrky, generálního ředitele společnosti PRO-DOMA, jedné z nejstabilnějších firem na trhu.
Co vnímáte jako klíčové pro zajištění zakázek a udržení klientského portfolia?
Petr VaněrkaJiž při založení naší společnosti v roce 1990 jsme věděli, že své klienty si získáme a udržíme pouze důsledným dodržováním závazků, výběrem kvalitních spolupracujících dodavatelů a rozsáhlým portfoliem produktů. Toho se stále držíme a je to cesta, která se nám vyplácí.
 
Je možné, že i díky tomuto vašemu přístupu jste v rámci ČEKIA Stability Award získali nejvyšší ocenění finanční stability AAA Excelentní, které PRO-DOMU řadí mezi 8 procent nejstabilnějších firem v České republice?

Jsem o tom přesvědčen a jsem na toto ocenění velmi hrdý. Na druhé straně jsem si vědom toho, že pro dosažení úspěchu je třeba také něco udělat. Nesmíte takříkajíc usnout na vavřínech. PRO-DOMA v současné době disponuje kvalitním a stabilizovaným managementem, který ve firmě rozvíjí procesy a určuje další růstovou strategii společnosti. Věřím, že kvalitní management je klíčový pro posunutí firmy opět o kousek dál, což následně přinese i rozšíření klientského portfolia.

komerční prezentace

(redakčně neupraveno)