Informace výrobců

Zkuste novou tekutou membránu illbruck SP925

Někde vám zatéká, víte sice kde, ale je obtížné to jakkoliv utěsnit. K místu je špatný přístup a aplikace nejrůznějších silikonů, bitumenů či butylů nefunguje vůbec nebo jen krátkodobě. Nebo se s nimi obtížně pracuje. Novým řešením je roztíratelná tekutá membrána illbruck SP925.

Aplikuje se jako běžný tmel, ale zpracovává se podobně jako hustá barva: tedy jednoduše běžným štětcem. Výsledkem je velmi houževnatá hydroizolační membrána, která je po vytvrzení velmi podobná gumě. Je elastická a plně odolná proti UV záření. Tloušťku membrány lze podle potřeby zvyšovat. Po jejím vytvrzení jednoduše nanesete další vrstvu.

Tekutá membrána illbruck SP925 je vhodná pro venkovní i vnitřní aplikace. Je univerzálním materiálem, kterým utěsníte všechny spáry a prostupy, kterými zatéká nebo by zatékat mohlo. Její využití je téměř nekonečné. Přesto pár příkladů: utěsnění plechování kolem komínů, utěsnění prostupu anténních tyčí, sanace střešních dílců, opravy okapů a dešťových svodů, prostupy potrubí a tak dále. Membrána illbruck SP925 je dodávána v šedé v klasické kartuši 310 ml nebo v černé barvě v „salámu“ 600 ml. Materiál je ekologický a nezapáchá. K práci budete potřebovat jen běžnou aplikační pistoli na tmel (stačí základní), štětec a jakýkoliv čistič na jeho vyčištění.

Jak jednoduše se s SP925 pracuje, můžete vidět na aplikačním videu:

podle podkladů společnosti Tremco Illbruck