Informace výrobců, Veletrhy a výstavy

Taconova na veletrhu ISH 2023

Na předním světovém veletrhu sanitární techniky ve Frankfurtu nad Mohanem předvedou výrobci své nejnovější produkty a nabídnou dodavatelům, architektům, projektantům a stavebníkům možnost vyměnit si osobní zkušeností. Společnost Taconova zde představí nejdůležitější technologická řešení pro chytré budovy z různých produktových oblastí. 

Od 13. do 17. března se budou moci návštěvníci veletrhu na stánku C44 v hale 9 naživo seznámit s novinkami v oblasti armaturní techniky, čerpadlové techniky, plošného vytápění a hydraulického vyvažování. Klíčové novinky společnosti Taconova se letos týkají systémové techniky, kde je třeba vyzdvihnout prostorově mimořádně úsporné bytové předávací stanice, stanice pro přípravu čerstvé teplé vody, zásobníkové nabíjecí stanice a skupinu čerpadel pro solární termiku.

Holistická řešení jsou v oblasti stavebních technologií žádanější než kdykoli dříve. Předávací stanice Taconova připravené k okamžitému zapojení jsou promyšlené produkty, které zjednodušují plánování a instalaci systému. Zaručují spolehlivý provoz, minimalizují údržbu a optimalizují náklady na energii. Na letošním veletrhu ISH se návštěvníci stánku společnosti Taconova mohou seznámit se zajímavými novinkami a vylepšeními stávajícího portfolia systémových technologií, stejně jako s novými službami, které projektantům a řemeslníkům výrazně usnadňují každodenní práci.

Společnost zde mimo jiné představí novou, obzvláště efektivní cirkulační stanici a poskytne náhled na novou bytovou předávací stanici. Jako první plně elektronické hybridní zařízení s rozhraním pro integraci do systému automatizace budov nabízí tato stanice s velmi malou montážní hloubkou a inteligentními funkcemi řadu výhod a zároveň zajišťuje lepší hygienu pitné vody i vyšší komfort.

Systémy pro znatelně větší pohodlí

Společnost Taconova zdokonalila své výrobky a služby zejména v oblasti přípravy čerstvé teplé vody. Díky novému systému „TN Comfort Systém“ a koncepci „Plan – Tech – Care“ usnadňuje společnost zákazníkům každodenní práci od plánování přes instalaci až po poprodejní servis. Nová systémová řešení se vyznačují úsporou místa, vysokou energetickou účinností, hygienou a pohodlnou obsluhou. Jednotky lze navíc snadno a pohodlně integrovat do systému správy budov s dálkovou údržbou a optimalizací. Výhody nového „TN Comfort Systém“ a inovativní řešení předvedou a vysvětlí návštěvníkům veletrhu specialisté společnosti Taconova.

Široká nabídka vysoce účinných čerpadel

Společnost Taconova ve Frankfurtu představí také širokou nabídku oběhových a cirkulačních čerpadel. Švýcarská společnost nabízí optimální řešení pro všechny aplikace, od vytápění přes solární termiku až po cirkulaci teplé vody. Výrobky se vyznačují chytrými funkcemi a vysokou energetickou účinností. Výkonné mokroběžné cirkulační čerpadlo TacoFlow3 GenS patří k nejmenším na trhu, takže je ideální pro instalaci do různých systémů. Navzdory kompaktním rozměrům zaujme dopravní výškou až 8,5 metru. Sesterská společnost Taco Italia rovněž představí širokou škálu zákaznicky specifických a vysoce kvalitních OEM řešení v oblasti čerpací techniky.

Návštěvníci stánku se budou moci seznámit též s osvědčenými výrobky pro hydraulické vyvažování, které zaručují optimální rozvod tepla, podle aktuální potřeby, a tím šetří náklady na energie. V oblasti armaturní techniky a plošného vytápění bude Taconova prezentovat vysoce kvalitní řešení pro všechny typy budov – od rodinných domů až po bytové domy.

Všichni zákazníci a zájemci jsou zváni, aby se s novými výrobky seznámili naživo přímo na veletrhu, kde jim budou k dispozici zástupci společnosti Taconova. Na schůzku se mohou objednat pohodlně online přes odkaz www.taconova.com/cs/ish-2023, kde získají zároveň poukaz na vstup na veletrh zdarma.

podle podkladů společnosti Taconova