Informace výrobců

Stavební firmou roku 2021 je společnost HSF System z Ostravy

Titul „Stavební firma roku 2021″ v kategorii středních firem získala v 15. ročníku této soutěže stavební společnost HSF System z Ostravy. Prestižní ocenění vyhlašuje a uděluje Svaz podnikatelů ve stavebnictví ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR a dalšími partnery.

Stavební společnost HSF System z Ostravy obdržela významné ocenění „Stavební firma roku 2021″ v kategorie firem od 50 do 249 zaměstnanců za výsledky, kterých dosáhla v minulém roce.

V roce 2021 společnost HSF System dosáhla tržeb 1,46 mld. Kč a zisku před zdaněním 119,7 mil. Kč. Celá stavební skupina HSF System, působící nejen v České republice a na Slovensku, ale také například v Rakousku, Německu nebo Itálii, měla konsolidované tržby 2,18 mld. Kč.

„Rozvoj a posílení naší společnosti na stavebním trhu v posledních letech souvisí s pozitivním vývojem firmy, zvyšováním obratů a plněním dalších cílů včetně modernizace a digitalizace procesů a výrazného navýšení lidského kapitálu. Prestižní titul od Svazu podnikatelů ve stavebnictví tak oceňuje nejen firmu samotnou, ale práci všech našich 150 zaměstnanců v České republice i na Slovensku,“ uvedl Jan Hasík, ředitel společnosti a předseda představenstva společnosti HSF System.

Společnost HSF System loni dokončila, jako generální dodavatel stavby, například Areál společnosti DMHERMES TRADE v Krnově, Dům nábytku ASKO Havířov nebo Logistické centrum Gebrüder Weiss v Jenči. V roce 2021 společnost HSF System i nadále rozvíjela svoji developerskou činnost v Česku a na Slovensku v rámci holdingové struktury pod značkou ANTRACIT PROPERTY.

Stavební firmou roku 2021 je společnost HSF System z OstravyStavební firmou roku 2021 je společnost HSF System z Ostravy

Za aktivity v oblasti CSR obdržela společnost HSF System v minulém roce Cenu hejtmana MS kraje za společenskou odpovědnost v kategorii firem do 250 zaměstnanců. V minulém roce pokračovala dlouhodobá spolupráce s vysokými školami VŠB-TU Ostrava a Ostravskou univerzitou zaměřené na vzdělávání studentů.

Soutěž „Stavební firma roku 2021″ ocenila české stavební firmy ve třech kategoriích podle počtu zaměstnanců. „Soutěž již patnáctým rokem přispívá ke zviditelnění stavebního odvětví, seznamuje odbornou i laickou veřejnost s nejmodernějšími a nejprogresivnějšími stavebními provozy a závody v České republice,“ popisuje Jiří Nouza, prezident Svazu podnikatelů ve stavebnictví.

Do soutěže se mohou přihlásit všechny stavební firmy, které jsou českými právními subjekty. Vyhodnocení výsledků soutěže provedla odborná porota složená z vypisovatelů soutěže a externích odborníků. Předání se uskutečnilo při slavnostním setkání v sídle Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství v Praze.

Veřejnou soutěž o titul „Stavební firma roku“ vyhlašuje Svaz podnikatelů ve stavebnictví ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR, Stavební fakultou Českého vysokého učení technického v Praze a Národním centrem Stavebnictví 4.0.

podle podkladů společnosti HSF System