Informace výrobců

Skleněné kryty skříně podlahového topení

V TECE se sklo osvědčilo jako sjednocující designový materiál, a proto se společnost zamyslela nad tím, kde by bylo možné sklo ještě využít. TECE již využilo tohoto oblíbeného materiálu v případě WC teminálu TECElux, ovládacích tlačítek TECEloop a TECEsquare nebo také u sprchových žlábků. Posledním skleněným výrobkem společnosti byly nástěnné designové termostaty pro podlahové topení TECEfloor, ze kterých jsou velmi nadšeni architekti a samozřejmě zákazníci.

Moderní skleněný vzhled a tři barevná provedení – černá, bílá a oranžová, to je termostat TECE. Nyní je možné zakomponovat prostorový termostat jako designový prvek každého domu či bytu a není nutné ho schovávat do tmavých zákoutí. A co může po úspěchu designových termostatů následovat?

Samozřejmě jsme se inspirovali a uvědomili si, že i podlahové topení podléhá módním trendům, a proto nás napadlo inovovat nevzhledné plechové skříně, ve kterých je uložený rozdělovač podlahového topení. A jak tedy naše novinka vlastně vypadá?

Skleněné kryty skříně podlahového topeníSkleněné kryty skříně podlahového topení

Na základě pozitivních zkušeností a ohlasů na skleněné výrobky TECE, byl vyroben designový kryt ze skla. Tento bílý kryt vyrobený z 6 mm tenkého tvrzeného bezpečnostního skla s keramickým povrchem zakryje skříň rozdělovače podlahového topení. Magnetické uchycení zajišťuje, že kryt zůstane zavřený a pojistka brání samovolnému otevření krytu. Tento design ocení především domácnosti, protože jim nebude nadále narušovat celkový vzhled bydlení plechová skříň. Řešení je samozřejmě vhodné také pro kancelářské budovy či veřejné prostory.

Inspirujte se u TECE a nechte plechové skříně ležet stranou!

tisková zpráva společnosti TECE Česká republika