Informace výrobců

Novinky značky RAKO 2015

Společnost LASSELSBERGER uvedla na trh novou kolekci obkladů a dlažeb RAKO NEWS 2015. Tvoří ji celkem devět nových sérií: koupelnové Air, Tendence, Fresh, Charme, Soft; podlahové Grain, Random, Board a Brickstone.

Koupelny RAKO 2015
RAKO NEWS 2015 – koupelnová série Air
Kolekce RAKO přináší novinky každým rokem. Po dlouhých letech dochází k obecnému „přesycení“ šedými a béžovými barvami. Proto jsou tu hravé a barevné série Air, Tendence, Fresh. Série nabízejí škálu pastelových nebo výrazných barev i kombinační chladnější odstíny. Důmyslně propracované barevné varianty a dekorace potěší mnoho klientů designem i cenou. Série nabízejí v rámci jedné série množství dekorací, které při samotném výběru otevírají téměř nekonečný prostor fantazii každého zákazníka. Zajímavé jsou dekorace s florálním motivem, barevné listely a především mozaiky. U té je výhodou kromě designu také variabilita při aplikaci, která nečiní problém obložit mozaikou koupelnu, kuchyni atd. V neposlední řadě také výborná kvalita za cenu, jež odpovídá výslednému efektu. Mozaika se vyznačuje klasickou elegancí, avšak koresponduje s trendy současnosti. Série Charme zaujme odlesky zlata či platiny na dekoracích v kombinaci s designem tropického dřeva, série Soft jemným stěrkovaným reliéfem ve formátu 30×60 cm.

RAKO NEWS 2015 – koupelnová série TendenceRAKO NEWS 2015 – koupelnová série Fresh

RAKO NEWS 2015 – koupelnová série CharmeRAKO NEWS 2015 – koupelnová série Soft

Podlahy RAKO 2015
Nové podlahové série se díky vyspělým technologiím vyznačují dokonalými povrchy dlaždic a nadčasovým designem. Zaujmou svou přírodní barevností a velkými formáty, které se stávají standardem v moderní keramice včetně kalibrované hrany dlaždic. Doslova stylový převrat vnáší do nabídky keramických obkladů imitace přírodních materiálů, dřeva a kamene, včetně originálních dekorací a funkčních doplňků. Nadčasovým i moderním interiérům bude slušet dlažba Grain, Random imitující výrazný kámen či keramické dřevo v sérii Board nebo klasičtější design v sérii Brickstone.

RAKO NEWS 2015 – podlahová série GrainRAKO NEWS 2015 – podlahová série Random

RAKO NEWS 2015 – podlahová série BoardRAKO NEWS 2015 – podlahová série Brickstone

Většina nových sérií obsahuje dekorace, mozaiky, schodové dlaždice či tvarovky, sokle a rozmanité formáty, stačí si vybrat a začít kombinovat. Podlahová keramika roku 2015 se nese v duchu střízlivosti, přírodních efektních povrchů s množstvím dekorací v rámci jedné série.

Více najdete na www.rako.cz.

podle podkladů společnosti Lasselsberger
foto RAKO