Informace výrobců, Střechy

Novinka v produktové linii střešních tašek Terran Synus

Společnost Mediterran uvádí od května 2018 na trh novinku – střešní krytinu Terran Synus v povrchové úpravě Colorsystem v barevném provedení černá. Produktová linie Synus je výjimečná zejména svou nízkou hmotností (3,9 kg/ks). Tento parametr ji proto přímo předurčuje na střechy starších domů, své místo si však najde i na střechách novostaveb, kde nachází uplatnění pro svůj elegantní vzhled. Velkým plusem nového produktu je jeho trendová černá barva, která díky povrchové úpravě Colorsystem bude hlubší a živější bez ohledu na základní barvu tašek.

Další novinkou, která ovlivní obchodní výsledky roku 2018, je otevření nového výrobního závodu v Rumunsku. Ing. Pavel Suchánek, jednatel společnosti Mediterran CZ, která na český trh dodává betonové tašky Terran, k tomu dodává: „V loňském roce se nám navíc podařilo navýšit počet obchodních zástupců na současných šest pracovníků, což nám dovolí více se věnovat našim obchodním partnerům v regionech. Jsem rád i z navýšení výrobní kapacity, protože v poslední době jely všechny výrobní závody na plný provoz a často jsme museli řešit problémy spojené s nedostatečnou kapacitou.“

Mediterran CZ

Skupina Terran má v současnosti čtyři závody – dva v Maďarsku a po jednom na Slovensku a v Rumunsku. Střešní tašky Terran jsou dostupné na osmi středoevropských zemích, celá skupina přitom vyrábí více než 50 miliónů střešních tašek ročně. Na českém trhu se jí dlouhodobě daří a nejinak tomu bylo i v roce 2017.

Zdarma rychlá kalkulace střešních tašek a doplňků
Jednou z nových služeb, které nyní Terran nabízí svým obchodním partnerům a realizačním firmám, je zdarma velmi rychlá kalkulace střešní krytiny Terran. Princip je jednoduchý – pomocí satelitních kartografických podkladů pracovníci firmy Mediterran zdarma zaměří požadovanou střechu a udělají zdarma a rychle kalkulaci střešní krytiny Terran. Samozřejmě mluvíme o střeše, která už existuje a která by měla projít rekonstrukcí.

Danubia cihlováDanubia antracitDanubia evo carbon

Široký sortiment je silnou zbraní
V sortimentu najdete hned pět typů střešních tašek – Synus, Danubia, Coppo, Rundo a Zenit. Mezi nimi si každý určitě najde to své. Střešní tašky Danubia symbolizují přirozenou harmonii, svými měkkými liniemi navíc ideálně zapadají do české přírody a krajiny. Řada Synus boduje nejen elegantním a jedinečným vlnitým profilem, který připomíná sinusoidu. Argumentem pro tuto řadu je nejmodernější výrobní technologii, díky které mají tyto betonové tašky s mimořádnou odolností velmi nízkou hmotnost. To představuje ideální řešení zejména při rekonstrukcích starších domů. Produktová linie Coppo svými barevnými odstíny a tvary připomíná náladu zemí Středomoří a její dynamické linie a inspirativní barevné kombinace tašek vtisknou domu tvůrčí a originální vzhled. Bobrovka Rundo je symbolem snadno použitelné a vysoce estetické tašky s nádechem tradice, ale vyrobené plně dle požadavků současné doby. Pátá řada – Zenit – představuje moderní plochou tašku, jejíž design byl inspirován současnými inovativními trendy.

Coppo modenaRundo cihlová

Atraktivní je i pestrá barevná škála
Investor má na výběr jak klasické barevné odstíny, tak i tmavé barvy střešních tašek. Estetické účinky barev zesilují i povrchové úpravy – speciální úprava Colorsystem, zabezpečující trvalou stálost barev a lesk tašek nebo povrchová úprava nejvyšší kvality Evo, díky které mají tašky Terran výjimečně jemný a hladký povrch, který je navíc mimořádně odolný a pevný.

Značku Terran charakterizuje i široká síť prodejců, ohleduplnost k životnímu prostředí a nejmodernější technologie – současná výrobní technologie patří mezi nejvyspělejší v Evropě. A bonus – 50letá záruka na přesnost rozměrů, vodotěsnost a mrazuvzdornost je mezi výrobci betonových střešních krytin opravdu jedinečná.

Další informace o betonové střešní krytině Terran najdete na stránkách www.terran.cz.

podle podkladů společnosti Mediterran CZ