Informace výrobců

Nové dekory obkládaček RAKO

Žádná koupelna není tak nadčasová, jako ta neutrální: Nikdy neobtěžuje, je vždy v módě a může být v jakémkoliv stylu. Tlumené, přirozené barvy keramických obkladů pomáhají vytvářet prostory, které působí klidně, příjemně a čistě. Letošní novinkou RAKO jsou nové designy obkládaček Extra, které dodají stěnám v koupelně originální vzhled.

Bohatá nabídka obkládaček a dlaždic Extra v různých formátech předurčuje jejich široké uplatnění a možnost optického propojení jednotlivých místností, ale i interiéru s exteriérem. Díky jednotnému designu lze vizuálně sladit jednotlivé zóny privátního, i veřejného sektoru.

Komu se zdají stěny obložené základním obkladem ze série Extra příliš minimalistické, může sáhnout ve stejné sérii po obkládačkách s novými dekory. Povrchy nových obkládaček jsou vyráběné pokrokovou technologií Dry Fix, kdy povrch působí velmi luxusně a plasticky. Novinky uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky, kteří ocení moderní design.

Tyčky z dětské hry mikádo možná připomene dekor nových obkládaček ze série Extra. Obkládačky lze použít buď pro celoplošné obkládání jedné či více stěn, anebo jako dekor ke zvýraznění základního obkladu. Dekor zaujme na první pohled jak za denního světla, tak při intimnějším nočním osvětlení.

Obkládačky formátu 30 x 60 cm jsou v nabídce ve čtyřech odstínech: v černé (WADVK829), ve světle šedé (WADVK828), odstínu slonové kosti (WADVK826) a v bílé (WADVK827). Doporučená cena je 1 026 Kč / m². Více na Série Extra | keramické obklady a dlažby RAKO.

Tyčky z dětské hry mikádo možná připomene dekor nových obkládaček ze série Extra

Pavučinu jako od Spidermana může evokovat abstraktní dekor obkládaček 30 x 60 cm ze série Extra. Neutrální základ funguje dobře jako jemné pozadí, druhá neutrální barva dodává stěně dynamiku. Prostřednictvím výrazného dekoru na stěně pustíte do koupelny závan energie a kreativity.

Obkládačky jsou v nabídce ve čtyřech odstínech: v černé (WARVK836), ve světle šedé (WARVK835), v odstínu slonové kosti (WARVK833) a v bílé (WARVK834). Doporučená cena je 1 026 Kč / m². Více na Série Extra | keramické obklady a dlažby RAKO.

Pavučinu jako od Spidermana může evokovat abstraktní dekor obkládaček 30 x 60 cm ze série Extra

Nekonečné galaxie a planety na dosah ruky vnáší do koupelny nové obkládačky ze série Extra s barevnými geometrickými motivy. Ladí k modernímu čistému vzhledu koupelny, jednobarevným základům, kde je zásadní funkčnost. Jejich hravý design však vytváří pohodovou atmosféru. Místnost získává nový rozměr, působí originálně.

Rektifikované obkládačky jsou v nabídce ve dvou barevných variantách: v bílé (WARVK832) a v odstínu slonové kosti (WARVK831). Doporučená cena je 1 026 Kč / m². Více na Série Extra | keramické obklady a dlažby RAKO.

Nekonečné galaxie a planety na dosah ruky vnáší do koupelny nové obkládačky ze série Extra s barevnými geometrickými motivy

Série obkládaček doplňují dlaždice Extra, které mají moderní povrch označovaný jako ABS. Ten kombinuje vysokou protiskluznost R10/B s matným, hladkým, na dotyk velmi příjemným povrchem, který se navíc snadno čistí. Více o materiálech RAKO na www.rako.cz.

Podle podkladů společnosti RAKO