Informace výrobců

Nová silikon-akrylátová mozaiková omítka Ceresit CT 77

Nová barevná paleta Mosaics of the World®, určená pro omítku Ceresit CT 77, nabízí 48 různobarevných kompozic, které pomohou vytvořit zajímavý finální vzhled vnějších i vnitřních stěn. Pouště a pohoří, sopečné oblasti či obrovské ledovce – značka Ceresit se inspirovala právě tímto bohatstvím přírody a přináší výjimečnou kolekci Mosaics of the World®, která čerpá z barev typických pro osm míst světa – Granada, Tibet, Persie, Sierra, Maroko, Laos, Peru a Chile.

Mozaiková omítka Ceresit CT 77 se dodává v 25 kg balení a je připravena k okamžitému použitíKolekce 48 nových odstínů Mosaics of the World® čerpá z barev typických pro osm míst světa – Granadu, Tibet, Persii, Sierra, Maroko, Laos, Peru a Chile

Mnohostí barev však atraktivita nové omítky Ceresit CT 77 nekončí. Je pro ni charakteristická nízká nasákavost, odolnost proti znečištění a povětrnostním vlivům, odolnost proti nárazu a oděru a díky receptuře BioProtect také zvýšená ochrana proti biologickému napadení, vzniku a rozvoji plísní a řas a dalšímu znečištění. Speciální kapsle s aktivními látkami poskytují omítce dlouhodobou ochranu. Díky nízké absorpci vody vyschne fasáda se silikon-akrylátovou omítkou Ceresit CT 77 i po silných deštích rychle a bez akumulace vlhkosti. Jestliže voda nemůže proniknout do struktury stěny, vytváří „perly“, které běží dolů a oplachují povrch. Tímto samočisticím efektem s kapkami jsou všechny nečistoty a prach odplaveny.

Nová silikon-akrylátová mozaiková omítka Ceresit CT 77Nová silikon-akrylátová mozaiková omítka Ceresit CT 77Nová silikon-akrylátová mozaiková omítka Ceresit CT 77Nová silikon-akrylátová mozaiková omítka Ceresit CT 77

Mozaiková omítka Ceresit CT 77 je určena ke zhotovování dekorativních barevných omítek v exteriéru a interiéru na tradičních omítkách, betonových a sádrových podkladech, dřevotřískových a sádrokartonových deskách atp. Omítku je vhodné ji použít zejména v místech se zvýšeným rizikem poškození, například ve vstupních prostorách, halách a schodištích v interiéru, v exteriéru pak v místech, které se snadno znečistí, jako jsou sokly, balustrády, okenní a dveřní rámy. Omítka je dostupná v zrnitosti 1,4–2 mm. a je možné ji použít v rámci všech vnějších tepelněizolačních fasádních systémů Ceresit Ceretherm.

Více informací najdete zde.

podle podkladů společnosti Henkel ČR