Informace výrobců

Nová kolekce zatemňujících rolet VELUX Colour by You nabízí 1800 barevných odstínů

Když si zařizujete vysněný interiér, určitě nechcete jednu věc: nechat se omezovat ve výběru barev. VELUX tomu dobře rozumí, proto vyvinul novou kolekci zcela zatemňujících rolet Colour by You, která se přizpůsobí každému stylu a vkusu. VELUX nabízí až 1800 barevných variant a má nejširší nabídku zcela zatemňujících rolet na trhu.

Přivádění barev do našich životů a domovů by mělo být zábavným a povznášejícím zážitkem. Barvy mohou nejen obohatit interiér a podtrhnout jeho styl, ale také inspirovat naše nálady. Pokud chcete vytvořit hřejivý a energický prostor, vybírejte z odstínů červené nebo růžové. Atmosféru klidu zase nejlépe navodí modrá a šedá. Kdo se chce držet aktuálních trendů interiérového designu, může zvolit barvu mořských korálů Living Coral, kterou společnost Pantone vyhlásila barvou roku 2019. Jedno je však jisté: preference barev jsou osobní a každý může najít odstín, který pro něj bude přesně ten pravý.

„Pro vytvoření vyváženého a esteticky příjemného interiéru je volba barev velmi důležitá,“ vysvětluje Klára Bukolská, hlavní architektka společnosti VELUX Česká republika. „Je potřeba sladit odstíny stěn, podlahy, nábytku i dalšího interiérového vybavení. Třeba na povlacích polštářů můžeme s barvou experimentovat a střídat různé akcenty, ale zařízení, které kupujeme na dlouhá léta, by mělo být opravdu dobře sladěné. Proto je obrovskou výhodou, když si můžeme vybrat zatemňující roletu přesně v barvě, jaká odpovídá designu konkrétního interiéru.“

S kolekcí VELUX Colour by You můžete přizpůsobit barvu rolety svým záclonám, koberci, pohovce nebo čemukoliv dalšímu, volba je na vás. Stačí použít online nástroj pro výběr barev. Zadejte barvu Pantone, ve které chcete vyrobit svou zatemňující roletu, a do dvou týdnů ji budete mít doma. „Pokud jde o zatemnění, lidé mají tendenci předpokládat, že musí vybrat tmavou barvu, aby blokovala přirozené světlo. V případě originálních rolet VELUX tomu tak není. Díky nové kolekci Colour by You si nyní zákazníci mohou vybrat z až 1800 barev s efektem dokonalého zatemnění,“ informuje Ivo Pavlík, produktový manažer společnosti VELUX. „Nyní si můžete vybrat téměř libovolnou barvu nebo odstín, aniž by to ohrozilo účinné blokování světla. Ať už plánujete ložnici inspirovanou venkovským stylem, která vyžaduje krémovou a světle zelenou, nebo prosluněný prostor, jakému nejlépe sluší žlutá, s VELUX Colour by You získáte roletu dokonale odrážející váš jedinečný styl.“

Zatemňující rolety VELUX poskytují dokonalé zatemnění v kteroukoli denní nebo noční dobu. Byly pečlivě testovány, aby zajistily nejlepší zatemňující efekt na trhu. Jsou ideálním řešením do ložnic, kde umožňují regulovat přívod světla pro zdravý spánek v noci a osvěžující zdřímnutí během dne.

Pro více informací o možnostech, jak proměnit váš domov pomocí světla, navštivte www.velux.cz.

podle podkladů firmy VELUX Česká republika

VELUX Colour by YouVELUX Colour by YouVELUX Colour by You