Informace výrobců

HELUZ prodloužil akci na cihly za výhodné FIRST MINUTE ceny

Společnost HELUZ prodloužila akci na nákup cihel HELUZ FAMILY nebo HELUZ FAMILY 2in1 za výhodné FIRST MINUTE ceny na objednávky uskutečněné až do 15. října 2022. Prodloužena byla i možnost registrace do 30. září 2022 na www.heluz.cz/akce. Objednané cihly si pak investor bude moci odebrat až v příštím roce, což mu poskytne dostatek času na doladění kvalitního projektu za podpory technických poradců společnosti HELUZ.

Akce HELUZ CIHLY FIRSTMINUTE NA PŘÍŠTÍ ROK je benefitem pro všechny zákazníky společnosti HELUZ za jejich důvěru. Vztahuje se na odběr cihel řady HELUZ FAMILY nebo HELUZ FAMILY 2in1 pro ucelené domy a projekty v České republice. Při splnění všech podmínek akce HELUZ CIHLY FIRSTMINUTE NA PŘÍŠTÍ ROK získá zákazník cihly HELUZ FAMILY nebo HELUZ FAMILY 2in1 v šíři 38, 44 a 50 cm se zvýhodněnou garantovanou slevou z platných ceníkových cen výrobce. Vývoz materiálu s touto FIRST minute cenou bude možný pouze od 1. března 2023 do 30. června 2023.

Prvním krokem pro účast v akci HELUZ CIHLY FIRSTMINUTE NA PŘÍŠTÍ ROK je registrace pomocí webového formuláře na stránce www.heluz.cz/akce, nově až do 30. září 2022. Registrovat se mohou i ti zákazníci, kteří mají výkaz výměr se slevovým kódem, ale doposud neobjednali materiál u společnosti HELUZ. Odběratel objedná cihly na základě získaného slevového kódu u vybraných stavebnin nejpozději do 15. října 2022. Příští rok zákazník odebere v období od 1. 3. 2023 do 30. 6. 2023 od vybraného distributora/prodejce stavebnin minimálně 70 % objednaného materiálu ze zpracovaného výkazu výměr. Překážkou není ani to, pokud zákazník ještě nemá hotovou projektovou dokumentaci – může nově zažádat o orientační nabídku spotřeby materiálu, která pak bude po předložení projektové dokumentace aktualizována zdarma.

Na www.mujheluz.cz můžete průběžně sledovat vyhodnocení nároku na získání věrnostního bonusu. V sekci Můj HELUZ si po odebrání materiálu můžete vygenerovat Šekovou knížku HELUZ s dalšími benefity pro svou stavbu, tento benefit je určen pro zákazníky realizující své stavby na území České republiky.

Jednovrstvá konstrukce z cihel HELUZ FAMILY 2in1Cihly HELUZ FAMILY 2IN1 a HELUZ FAMILY 50

Spousta důvodů, proč si vybrat cihly HELUZ FAMILY nebo HELUZ FAMILY 2in1

Cihly HELUZ FAMILY a HELUZ FAMILY 2in1 izolují samy o sobě bez nutnosti dodatečného venkovního zateplení. V domě udržují stále příjemné klima, v letních vedrech i v zimních mrazech. Cihly HELUZ FAMILY a HELUZ FAMILY 2in1 splňují parametry pro získání dotace na domy s nízkou energetickou náročností. V domě postaveném z těchto cihel snížíte náklady na vytápění a na klimatizaci.

Jednovrstvé zdivo bez dodatečného zateplování propouští páry, takže se v domě nehromadí vlhkost.

Bez zateplování se počet technologických kroků na stavbě výrazně sníží, takže se současně snižuje riziko konstrukčních závad.

Cihly jsou pevný a odolný materiál s dlouhou životností. Omítnuté vydrží více než sto let.

podle podkladů společnosti HELUZ