Informace výrobců, Výplně otvorů

H1 – neviditelné automatické otvírače střešních oken

Solara představuje designově vyspělé a zároveň antivandal řešení – automatické otevírání střešních a ateliérových oken s plně integrovanými, neviditelnými elektrootvírači. V interiéru je pouze čistý profil okna bez elektrootvírače, bez přívodního kabelu, bez kliky.

Přívodní kabely, kotvy i samotné elektrootvírače jsou nevzhledné, běžně jsou však instalované pohledově na rám oken. Proto jsme na trh s úspěchem uvedli plně integrované elektrootevírání všech našich výrobků Solara. Rám okna je zdvojený a tvoří tak prostor pro samotný elektrootvírač i kotvy a přívodní kabely. Ze strany exteriéru je tento prostor krytý podčerněným přesahem skla.

H1 – neviditelné automatické otvírače střešních oken SolaraH1 – neviditelné automatické otvírače střešních oken Solara

H1 – neviditelné automatické otvírače střešních oken SolaraH1 – neviditelné automatické otvírače střešních oken Solara

Toto řešení chci nabídnout nejen těm, kteří chtějí střešní a ateliérová okna ve zcela čistém designu, ale i zákazníkům s potřebou řešení pro veřejné prostory odolávajícího vandalismu. Veškeré komponenty elektrootvírače i přívodního kabelu jsou mimo dosah.          

Automatické otevírání Solara obsahuje také možnost dešťového senzoru, bezpečnostního prostorového senzoru, záložního zdroje pro výpadek proudu i další užitečné příslušenství.

Zvu vás do knihovny referencí střešních a ateliérových oken na www.solara.cz/reference.

Jakub Formánek