Informace výrobců, Výplně otvorů

Dekory střešních oken Roto uspokojí každého zákazníka

Přednosti plastového střešního okna jsou již všeobecně známé – dlouhá životnost a prakticky žádná údržba. Roto je navíc ohleduplné k životnímu prostředí, protože plastové střešní okno Roto Designo je vyráběno z materiálu, který je recyklovatelný. Je však pravda, že dřevěné střešní okno a jeho teplý tón má své kouzlo.
V současné době Roto nabízí možnost, jak propojit útulnou atmosféru dřevěného vzhledu okna s funkčností a praktičností střešního okna plastového.
 
Dekorové fólie Roto
Kyvné střešní okno Roto Designo R4 a výsuvně kyvné střešní okno Roto Designo R7 nabízí společnost Roto ve standardní bílé barvě, ale také v odstínu Borovice a Zlatý dub. Zároveň se svým dřevěným dojmem vždy přizpůsobí vzhledu a barevnosti interiéru a v podkroví mohou vzniknout nejrůznější designové kombinace a hry barev, aniž by bylo nutné se zříkat výhod plastového bezúdržbového profilu. Stejně jako samotný plastový profil jsou totiž také dekorové fólie z materiálu, který se snadno udržuje a starost o ně je minimální.
Dekor BoroviceDekor Zlatý dubRoto Designo s dekorem Zlkatý dub
 
Vnitřní ostění Roto také v barvě dřeva
Plastové vnitřní ostění Roto se vyznačuje snadnou montáží, ale především moderním a přirozeným vzhledem. Je odolné proti vlhku a v podstatě bezúdržbové, takže je výborným doplňkem střešních oken Roto. Kromě vnitřního ostění v bílé barvě nabízí Roto také odstín Borovice a Zlatý dub a umožní zalít podkroví příjemným teplým dřevěným tónem.
Vnitřní ostění Roto v dekoru BoroviceZastínění na elektrický pohon
Střešní okna Roto Designo i vnitřní ostění jsou vysoce hodnotná, nabízejí moderní vzhled a technologii budoucnosti.
podle podkladů společnosti Roto střešní okna