Informace výrobců, Výplně otvorů

Dekorové fólie Roto

Přednosti plastového střešního okna jsou již všeobecně známé – dlouhá životnost a prakticky žádná údržba. Roto je navíc ohleduplné k životnímu prostředí, protože plastové střešní okno Roto Designo je vyráběno z materiálu, který je recyklovatelný. Je však pravda, že dřevěné střešní okno má své kouzlo.
Dekorová fólie Zlatý dub imitující tuto dřevinu Střešní okno Roto s dekorovou fólií imitující zlatý dub
 
V současné době Roto nabízí možnost, jak propojit „dřevěný“ vzhled okna s funkčností a praktičností střešního okna plastového. Kyvné střešní okno Roto Designo R4 a výsuvně kyvné střešní okno Roto Designo R7 má nyní společnost Roto kromě bílé barvy také v dekorech Borovice a Zlatý dub. Dekory se snadno přizpůsobí vzhledu a barevnosti interiéru a v podkroví mohou vzniknout nejrůznější designové kombinace a hry barev, aniž by bylo nutné se zříkat výhod plastového bezúdržbového profilu. Dekorové fólie jsou z materiálu, který se snadno udržuje a starost o ně je minimální.
Kromě vnitřního ostění v bílé barvě nabízí Roto i ostění s dekorem Borovice a Zlatý dub. Plastové vnitřní ostění se vyznačuje snadnou montáží, ale především moderním a přirozeným vzhledem. Je odolné proti vlhku a v podstatě bezúdržbové, takže je výborným doplňkem střešních oken Roto.
podle podkladů společnosti Roto střešní okna
 
Dekorová fólie Borovice imitující tuto dřevinuStřešní okno Roto s dekorovou fólií imitující borovici