Informace výrobců

Balíček služeb SERVICE all-inclusive od firmy Festool

Společnost Festool se začala orientovat na zákaznický servis již v roce 1999, kdy jako první v oboru nabídla záruku jednoho roku navíc. Další inovace ve sféře služeb následovaly hned poté a dnes je Festool se službou SERVICE all-inclusive špičkou v oboru. 

Jak balíček SERVICE all-inclusive funguje? Pokud do 30 dnů od nákupu zaregistrujete své nářadí Festool na webových stránkách www.festool.cz, získáte automaticky veškeré výhody balíčku služeb. Nemusíte si již dělat žádné další starosti o své nářadí. Pro ucelený přehled doporučujeme založit si účet na myFestool.

Výhody v rámci balíčku služeb SERVICE all-inclusive
1. Opravy a výměna opotřebovaných dílů zdarma
– Bezplatná oprava je prodloužena z 24 na 36 měsíců. Oprava včetně pracovního času, náhradních dílů jak za porouchané, tak za opotřebované součáatky je zdarma.
2. Nové nářadí při krádeži – Po celých 36 měsíců platí v případě krádeže, a to dokonce i na staveništi nebo z automobilu, nabídka poskytnutí zcela novho náhradního nářadí při spoluúčasti 2500 Kč. Je to jednodušší než pojištění.
3. Nákup bez rizika – Festool garantuje spokojenost. Pokud není zakoupené nářadí přesně to, které jste si představovali, lze jej jednoduše do 15 dní od zakoupení vrátit zpět prodejci.
4. Náhradní díl nebo bezplatné náhradní nářadí – Festool garantuje dostupnost náhradních dílů po dobu celých 10 let. To je minimální doba, kdy jsou všechny náhradní díly na skladě. Pokud by tomu tak výjimečně nebylo, poskytne Festool jako náhradu zdarma nové nářadí.

Nový způsob objednání opravy on-line
Objednání opravy on-line je úplnou novinkou. Stačí na vašem účtu na myFestool vyplnit objednávku opravy a Festool vše rychle zařídí. Přepravní služba nářadí vyzvedne a také ho dopraví zpět. Nářadí v záruce nebo registrované v SERVICE all-inclusive mají dopravu zdarma. Získáte také přímý kontakt na firemní servis a můžete sledovat stav opravy prostřednictvím informačních zpráv e-mailem nebo SMS.

Balíček služeb SERVICE all-inclusive od firmy FestoolBalíček služeb SERVICE all-inclusive od firmy Festool

Co je myFestool
MyFestool je zákaznický portál, do kterého se přihlásíte pomocí počítače či mobilního zařízení. Portál je umístěn na firemních stránkách www.festool.cz. S myFestool máte po jednorázovém a bezplatném přihlášení k dispozici celý online systém, ve kterém můžete ihned sledovat všechny důležité informace o svých strojích, např. termín ukončení prodloužené záruky, naleznete zde katalog náhradních dílů či různá pracovní videa. Přes myFestool můžete také objednávat již zmíněné opravy online.
Do 31. 12. (nebo do rozdání zásob) dostane každý nově registrovaný na myFestool praktický termohrnek. Více na www.myhrnek.cz.

Mimořádná nabídka registrací do konce roku 2015
Pokud jste neměli dostatek informací o registrování strojů a promeškali jste 30denní lhůtu pro registraci a nemůžete tedy využívat všechny možné výhody, máte mimořádnou možnost dodatečné registrace až do konce tohoto roku po domluvě e-mailem na Lucie.Sazamova@festool.com.
podle podkladů firmy Festool