Informace výrobců, Výplně otvorů

Aplikace SmartWindow pro ovládání oken

Díky nové aplikaci SmartWindow od firmy Internorm je možné ovládat mnoho funkcí oken pohodlně tabletem nebo chytrým telefonem. Tento I-tec systém pro řízení budov nabízí pohodlné a přehledné ovládání komponentů oken, které regulují větrání, ochranu proti slunci nebo otevírače nadsvětlíků. Stačí několik málo doteků na ovládací ploše a můžete podle libosti vytáhnout nebo stáhnout žaluzie, nastavit regulaci světla nebo otevřít či zavřít nadsvětlíky. Uživatel si přitom může vytvořit vlastní scénáře ovládání, uložit je a poté podle potřeby použít.

SmartWindow lze snadno instalovat a ovládat. Potřebujete pouze malou bránu – Gateway, která je napojena na stávající router WLAN. Gateway je rozhraním mezi příslušným stavebním dílcem a ovládacími prvky. V App Store nebo na Google Play lze aplikaci SmartWindow včetně příslušného návodu na instalaci zdarma stáhnout.
 
Stavební prvky, které jsou v budově instalovány, lze snadno načíst, automaticky vygenerují v aplikaci ovládací plochu a lze je libovolně pomocí tabletu, popř. chytrého telefonu (bez dodatečného softwaru a PC) pojmenovat, vytvářet skupiny prvků a třídit je.
Kromě nejrůznějších funkcí oken lze systém řízení budovy SmartWindow bez problémů rozšířit i o prvky pro ovládání dalších částí budovy. Systém například přímo rozezná spínatelné zásuvky, kouřové hlásiče nebo meteorologickou stanici doporučovanou firmou Internorm. Další komponenty lze jednoduše připojit prostřednictvím rádiových modulů.
Aplikace je dostupná v angličtině a němčině, připravuje se italská a francouzská mutace.
podle podkladů společnosti Internorm – okno