Veletrhy a výstavy

Začínají veletrhy energeticky úsporného bydlení

Ve dnech 11.–14. února 2015 se na Výstavišti Praha-Holešovice představí souběh veletrhů se zaměřením na energeticky úsporné bydlení: Dřevostavby, Windoor Expo, Moderní vytápění a Krby a kamna.

Cílem tohoto souběhu veletrhů je informovat odbornou i laickou veřejnost o aktuálních trendech, novinkách na trhu a případné problematice daných oblastí, a to nejen v návaznosti na rostoucí ceny energie. Součástí těchto veletrhů budou zajímavé doprovodné programy. V rozsáhlé nabídce vystavovatelů si přijdou na své nejen koncoví zákazníci, ale také firmy z oboru, projektanti a architekti.

DŘEVOSTAVBY – 10. mezinárodní veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů
Veletrh DŘEVOSTAVBY je zaměřen na moderní dřevěné stavby, konstrukční systémy, materiály, nadčasovou architekturu, kvalitní projekční zpracování domů a vše, co popularizuje dřevostavby jako stavební systém budoucnosti.

WINDOOR EXPO – 5. veletrh oken, dveří a stínicí techniky
Veletrh WINDOOR EXPO nabídne produkty a informace ze sortimentu oken, dveří, vrat, stínicí techniky, podlah či zimních zahrad a veškerého doplňujícího příslušenství.

MODERNÍ VYTÁPĚNÍ a KRBY A KAMNA – 10. veletrh vytápění, klimatizace, krbů, kamen a úspor energií
Veletrh MODERNÍ VYTÁPĚNÍ a KRBY A KAMNA je zaměřen na moderní trendy v oblasti vytápění, úspory energie a efektivní využívání obnovitelných zdrojů energie.

Schéma rozmístění veletrhů

wd podle podkladů společnosti Terinvest