Veletrhy a výstavy

Veletrh kompozitních materiálů a technologií COMPOSITES EUROPE 2015

Od 22. do 24. září 2015 se na výstavišti v německém Stuttgartu koná COMPOSITES EUROPE – už desátý ročník světového odborného veletrhu kompozitních materiálů a technologií. Představí kompletní sortiment plastů vyztužených vlákny z oblasti automobilového průmyslu, letectví, strojírenství, stavby lodí, větrné energie a stavebnictví.

Kompozitní materiály jsou jednou z klíčových technologií pro lehké konstrukce. Veletrh Composites Europe klade letos důraz na inovace a novinky v aplikaci kompozitních materiálů. Očekává účast více než 450 vystavovatelů z 30 zemí a 11 tisíc návštěvníků – díky stále se zvyšující popularitě bude veletrh poprvé umístěn do tří hal.

Tento rok bude představena řada nových témat, premiér a program plný zajímavých akcí. Kromě mnoha speciálních konferencí a prvního mezinárodního kongresu kompozitních materiálů zde bude probíhat také paralelní HYBRID Expo, veletrh vývoje a výroby hybridních součástek a jejich využití např. v automobilovém, elektrotechnickém a farmaceutickém průmyslu.

Česko-německá obchodní a průmyslová komora nabízí v letošním roce členům odborných svazů permanentky na oba veletrhy zcela zdarma. Stačí se on-line zaregistrovat a zadat následující kód pro bezplatný vstup: qkh5-argz-jae2-4jv8. Bližší informace poskytne Česko-německá obchodní a průmyslová komora, Václavské náměstí 40, 110 00 Praha 1, e-mail: messe1@dtihk.cz, tel.: 221 490 325.

tisková zpráva