Veletrhy a výstavy

Veletrh energetických a topných systémů Progetto Fuoco

Od 24. do 28. února 2016 bude italská Verona hostit 10. ročník mezinárodního veletrhu energetických a topných systémů, zařízení a energetických příslušenství Progetto Fuoco.

Jedná se o největší veletrh svého druhu na světě, který se stále více otevírá světu a zahraničním účastníkům. Veletrh se koná jednou za dva roky. Letos zde bude zastoupeno 37 zemí, což je o 15 % více než v roce 2014. Tehdy na veletrh zavítalo zhruba 75 tis. návštěvníků. Na předloňském veletrhu, jehož výstavní plocha činila 85 000 m² se představilo 635 vystavovatelů, z toho 248 z jiných zemí než z Itálie. Na veletrhu se bude prezentovat také 22 vystavovatelů z ČR (seznam je zde, zcela dole).

Firmy a společnosti mají k dispozici sedm výstavních hal a okolní prostory výstaviště. Opět zde bude k dispozici zařízení na odsávání kouře, na které bylo v loňském ročníku připojeno 250 funkčních krbů a krbových kamen.

Během pětidenní akce zde výrobci představí ucelenou řadu zařízení, výrobků a příslušenství jako například: kamna a krby na dřevo a pelety, sporáky na pevná paliva pro vaření i topení, čisticí prostředky, kotle s multipalivovými hořáky, skladovací sila, stroje na řezání a štípání dřeva, komponenty pro krbová kamna apod.

Více o veletrhu najdete na www.progettofuoco.com. Další akce pořádáné ve Veroně naleznete na www.veronafiere.it.

tisková zpráva