Veletrhy a výstavy, Zděné konstrukce

HELUZ přestaví na For Archu 2019 kompletní stavební systém i celou paletu služeb

Cihlářská společnost HELUZ chystá hned dvě novinky v oblasti materiálů, které přispějí k výraznému zjednodušení a zrychlení výstavby. Oba projekty jsou ve fázi finalizace technické dokumentace a technických ověřovacích zkoušek a s první z těchto novinek se budou moci seznámit už návštěvníci stavebního veletrhu For Arch 2019 ve dnech 17.–20. září v pražských Letňanech.

Společnost HELUZ bude na veletrhu For Arch na svém stánku (hala 1., č. 1B10) promovat i interaktivní on-line příručku Stawebnice určenou pro vzdělávání v oblasti zděných staveb na úrovni středních odborných škol a učilišť. A dále si návštěvníci stánku HELUZ budou moci vyzkoušet počítačovou „hru“ Virtuální stavění. Oběma počiny společnost HELUZ uvádí do života Komenského metodu škola hrou i pro studium odborných předmětů.

Na veletrhu For Arch společnost HELUZ představí nejen kompletní cihelný systém pro hrubou stavbu, ale i celou paletu služeb, které může stavebník využít – od zpracování cenové nabídky a výkazu materiálů přes vypracování průkazu energetické náročnosti budovy až po využití služeb statika či pomoc technického poradce přímo na stavbě. Technik pomůže se založením stavby a může seznámit stavebníka i s dalšími postupy, jako je zakládání rohů, různých vazeb nebo ostění.

HELUZ přestaví na For Archu 2019 kompletní stavební systém i celou paletu služebInteraktivní on-line příručka Stawebnice je určená pro vzdělávání v oblasti zděných staveb na úrovni středních odborných škol a učilišť

Novinkou v oblasti služeb zákazníkům je možnost sledování zakázky www.heluz.cz/cs/muj-heluz, kdy po objednání zdiva může zákazník on-line kontrolovat, kde se zrovna jeho cihly nacházejí. Investoři si mohou na veletrhu vyzvednout i Prováděcí příručku, která popisuje samotné provádění stavby, je to vlastně foto příběh výstavby a lze si ji stáhnout i na webu.

podle podkladů společnosti HELUZ cihlářský průmysl