Soutěže

Za nákup chytré omítky Weber chytré hodinky

Využijte jedinečné nabídky pro stavitele a vybírejte a nakupujte fasádu s chytrým bonusem. Při nákupu 10 ks kbelíků (300 kg) chytrých pastovitých omítek v termínu od 9. 9. do 10. 10. 2018 nakupující získá chytré náramkové hodinky limitované edice. Prodejní akce je časově omezená – na rozdíl od nadčasové kvality chytrých omítek Weber.

Co to je chytrá omítka?
Je to pastovitá omítka s jedinečnými vlastnostmi díky moderním technologiím, které zaručují, aby byla omítka stále čistá, pevná a dlouhodobě krásná a pro investora bezproblémová. Díky použití chytrých omítek se mnohonásobně snižuje riziko tzv. zelenání fasád. Chytré omítky se vyrábí v široké paletě barevných odstínů.

Chytré akční omítky Weber
weberpas extraclean active: samočisticí úprava, fotokatalytický efekt, dýchá;
weberpas aquaBalance: stále suchá a čistá, živé a neblednoucí barvy, s vlákny, proto pevná a odolná;
weberpas extraClean: odpuzuje vodu a nečistoty, obsahuje ochranné kapsle proti řasám, v tradičních oblíbených odstínech.

Za nákup chytré omítky chytré hodinky

Do akce se započítává pouze nákup jednoho typu omítky, jedné barvy a jedné zrnitosti na jedno závozové místo. Sledujte pravidla na www.chytreomitky.cz.

Bližší informace o chytrých omítkách a této časově limitované akci získáte na stránkách www.chytreomitky.cz nebo www.weber-terranova.cz nebo u prodejců stavebních materiálů.

tisková zpráva