Soutěže

Uzávěrka soutěže Fasáda roku 2011 se blíží

Nový ročník soutěže Fasáda roku čeká na vaše přihlášky! V pořadí již dvanáctý ročník této uznávané soutěže je výzvou pro všechny, kdo vytvořili během roku 2011 fasádní dílo s použitím materiálů a systémů značky Baumit.
Zapište se do historie české architektury a přihlaste včas své realizace. Fasáda roku letos rozšířila spektrum soutěžních kategorií a tím dala naději na prestižní ocenění širšímu počtu přihlášených děl. Nově se letos můžete přihlašovat do těchto soutěžních kategorií:
● Rodinný dům – novostavba
● Rodinný dům – rekonstrukce
● Bytový dům – novostavba
● Bytový dům – rekonstrukce (bez panelových domů)
● Panelový dům – rekonstrukce, revitalizace
● Veřejně prospěšná stavba – novostavba, rekonstrukce
● Komerční stavba – novostavba, rekonstrukce
● Historický objekt – rekonstrukce, sanace
 
a navíc:
Absolutním vítězem letošní soutěže Fasáda roku se stane nejlepší fasáda z vítězek všech kategorií!
 
Pouze do 31. ledna 2012 můžete přihlásit svá díla do tradiční soutěže Fasáda roku 2011 a zvítězit v jedné ze specializovaných kategorií. Formulář přihlášky a oficiální soutěžní podmínky Fasády roku 2011 jsou ke stažení níže:
 
Přihlášku řádně vyplňte a spolu s fotografiemi objektu v elektronické podobě na CD či DVD pošlete poštou či odevzdejte sekretariátu poroty na adrese:
Baumit, spol. s r. o.
Fasáda roku 2011 – sekretariát soutěže
Cukrovarská 864
196 00 Praha 9-Čakovice
 
Nezapomeňte, že snímky přihlášeného objektu mají zahrnovat jednotlivé pohledy, celkovou perspektivu objektu a důležité detaily, jako jsou otvorové výplně, styk fasády s terénem a napojení fasády na střešní konstrukci. Odborná porota bude hodnotit jak vzhled, tak funkčnost soutěžních objektů.
V případě nejasností či dotazů se obracejte na sekretariát soutěže:
Jana Mikešová,
tel. 724 557 352,
 
wd podle podkladů společnosti Baumit