Soutěže

Střešní a fasádní panel PREFA FX.12 získal Zlatou tašku 2012

Hlavní cenu Zlatá taška za nejlepší exponát veletrhu Střechy Praha 2012 vyhrál střešní a fasádní panel PREFA FX.12 firmy PREFA Aluminiumprodukte, s. r. o. Do soutěže byly přihlášeny vystavované produkty vyznačující se zajímavým technickým řešením, pokrokovostí, mimořádnou kvalitou za přijatelnou cenu, zajímavostí z ekologického hlediska nebo netradičním nápadem.
Střešní a fasádní panel PREFA FX.12Hliníkové střešní a fasádní panely panely Prefa FX.12 jsou unikátní díky svým nepravidelným povrchovým zlomům, které umožňují vytvořit futuristický design střechy nebo fasády. FX.12 poskytuje z každého úhlu jiný pohled díky nekonečné hře světla a stínů. Pro zachování nepravidelnosti povrchu je každý panel FX.12 již z výroby jedinečný. Lehké zlomy plochy se tak neopakují a i na velkých plochách jsou nepravidelné. Kromě individuálního optického vzhledu nabízí řadu praktických výhod v oblasti zpracování – ty vyhovují všem požadavkům moderního i tradičního klempířského řemesla.
tisková zpráva
 
Střešní a fasádní panel PREFA FX.12Zleva Jakub Nepraš, prokurista společnosti Prefa Aluminiumprodukte, a Mike Bucher, jednatel koncernu Prefa, s vítěznou Zlatou taškou