Soutěže

Lasselsberger tradičně odměnil nejlepší obkladačské realizace

Jediný český výrobce keramických obkladů společnost Lasselsberger již tradičně oceňuje nejlepší obkladačské realizace. Vyhlášení nejlepších realizací z keramických obkladů RAKO za rok 2016 proběhlo koncem března během Valné hromady Cechu obkladačů ČR v Havlíčkově Brodě.

Odborná porota hodnotila celkové ztvárnění realizací, použití moderních keramických materiálů, a především finální kvalitu zpracování. Výherci z řad obkladačů si kromě ocenění odnesli také profesionální nářadí věnované společností Lasselsberger.

Ocenění za nejlepší realizace obdrželi:
1. místo: Ing. Jan Semrád, TFP Interiér, s. r. o., ČR
2. místo: Marián Páleš, DEAL Slovakia, s. r. o., SR
3. místo: František Preis, Strakonice, ČR

Lasselsberger tradičně odměnil nejlepší obkladače: zleva František Preis (3. místo), Tomáš Heřman (školitel RAKO) a Jan Semrád (1. místo)

Jedním z hlavních cílů Cechu obkladačů je podpora kvalitního řemesla. Valná hromada je navíc pro vyhlášení vítězů soutěže vhodnou příležitostí, protože se zde na jednom místě setkávají profesionálové a odborníci z oboru. Zároveň s oceněním realizací za rok 2016 byl zahájen další ročník soutěže.

Přihlásit lze dokončenou novou realizaci či rekonstrukci koupelny, kuchyně, podlahy, bazénu, restaurace apod. z obkladů a dlažeb značek Rako Home a Rako Object za rok 2016/2017. Každá přihláška je odměněna kvalitními montérkami RAKO. Tři nejlepší kladečské práce pak budou v březnu příštího roku vyhodnoceny společností Lasselsberger a odměněny hodnotnými cenami, například profesionálním nářadím a pomůckami pro obkladače v hodnotě cca 10 000 Kč. Termín pro přihlášení obkladačských prací je do konce února 2018.

Více na www.cech-obkladacu.cz a www.rako.cz.

tisková zpráva