Soutěže

Hledá se nejkrásnější dřevěné hřiště

Nadace dřevo pro život vyhlásila soutěž Nejkrásnější dřevěné hřiště roku 2013, která bude součástí mezinárodní ankety Dřevěná stavba roku. Hlavní stavební materiál musí být dřevo, ale na velikosti hřiště nezáleží.
Soutěž Nejkrásnější dřevěné hřiště roku 2013Pošlete fotku vašeho hřiště e-mailem na adresu: hriste@drevoprozivot.cz nebo fotku sdílejte na facebook.com/drevoprozivot a tím budete zařazeni do pravidelného losování o vstupenky a dárky. Vylosovaný si může svoji výhru vybrat! Každý týden jeden z vás vyhraje rodinné vstupné do různých parků od středověkých či sportovních přes lanové až po vodní. Mezi výhrami nechybí ani návštěvy zámků, vyhlídek nebo westernového městečka a také dárky pro děti.
Přihlásit svoje hřiště můžete až do 7. 9. 2013.
Tipy na nejkrásnější hřiště budou zpracovány, a pokud s jejich zařazením do ankety budou jejich zřizovatelé nebo provozovatelé souhlasit, stane se hřiště součástí ankety. V září tohoto roku pak proběhne velké hlasování o ta nejkrásnější hřiště. Vítězné hřiště vybrané odbornou porotou a hlasováním veřejnosti získá finanční příspěvek, určený na uskutečnění dětského dne, ve výši 10 000 Kč. Všechna soutěžní díla budou představena ve vybraných tištěných i elektronických médiích a také na putovních výstavách, seminářích a veletrzích.
Více informací najdete na www.DrevenaStavbaRoku.eu.
tisková zpráva