Soutěže

Hlasujte v anketě Dřevěná stavba roku 2017

Až do 3. března 2017 probíhá hlasování odborné i široké veřejnosti v anketě Dřevěná stavba roku 2017. Můžete vybrat ty nejlepší dřevěné stavby v každé z osmi soutěžních kategorií a zapojit se tak do soutěže o pobyt ve srubu.

O titul Dřevěná stavba roku 2017 usilují projekty v těchto kategoriích:
● Dřevěná hřiště – malá/velká,
● Dřevěné konstrukce – návrhy/realizace,
● Moderní dřevostavby – návrhy/realizace,
● Roubenky a sruby,
● Dřevěné interiéry.

Pokud pošlete alespoň jeden hlas v každé soutěžní kategorii, zařadíte se do soutěže o čtyřdenní pobyt ve srubu Honka v Jizerských horách pro 4 až 6 osob se spoustou bonusů od společnosti Finny. Pobyt ve srubu vyhraje ten hlasující, jehož hlasování se bude shodovat s konečnými výsledky veřejného hlasování. Šanci na výhru si významně zvýšíte, pokud odešlete všech 24 hlasů, které máte po registraci vaší e-mailové adresy k dispozici. Návod k hlasování najdete zde. Hlasování probíhá zde.

„Cílem ankety, kterou organizuje Nadace dřevo pro život, je ukázat dřevo jako významný obnovitelný stavební materiál, jehož využíváním chráníme neobnovitelné zdroje, a tím i naše životní prostředí. Zároveň se snažíme široké veřejnosti ukázat krásy dřevěných staveb. U každé práce najdete kontakt na realizační firmu, projektanta nebo architekta, abyste se s nimi snadno a jednoduše mohli domluvit na realizaci vaší dřevěné stavby,“ říká vedoucí projektu Petra Pacáková.
Výsledky hlasování budou zveřejněny na slavnostním vyhlášení vítězů Dřevěné stavby roku 2017 ve čtvrtek 23. 3. 2017 na zámku ve Křtinách u Brna.

Další informace najdete na webufacebooku soutěže.
mi podle podkladů pořadatele

Hlasujte v anketě Dřevěná stavba roku 2017