Soutěže

Anketa TOP stavební společnost roku 2015 – výsledky

Společnost CEEC Research ve spolupráci se společností Weber Saint-Gobain Construction Products CZ realizovala v dubnu letošního roku průzkum/anketu mezi vypisovateli veřejných soutěží o to, se kterou společností se veřejným institucím (jako jsou ministerstva, kraje, města, obce, regionální úřady, státní podniky, školy, nemocnice, církevní instituce a svazy) v minulém roce nejlépe spolupracovalo při stavbách a rekonstrukcích státního majetku.

Veřejní zadavatelé mohli při hlasování vybírat z pětadvaceti společností, které v roce 2015 získaly největší množství veřejných zakázek. Hlasování se zúčastnilo 371 zadavatelů. Podle této ankety se nejlépe spolupracuje veřejným institucím se stavební společností Strabag (firma Strabag byla takto vyhodnocena již potřetí, předtím v letech 2012 a 2014). Na druhém místě se umístila stavební společnost Colas CZ. Třetí místo získala společnost Skanska.

Cenu za společnost Strabag převzal na Setkání lídrů českého stavebnictví 2016 z rukou ministryně školství Kateřiny Valachové generální ředitel firmy Jaroslav Katzer

Více fotografií najdete zde.

wd podle podkladů CEEC Research