Průmysl a obchod

Vyhrajte novou izolaci Isover DOMO PLUS

Isover vás zve na 24. mezinárodní stavební veletrh For Arch, který se bude konat 17.–21. 9. 2013 na výstavišti PVA EXPO Praha v Letňanech. Stánek společnosti Isover najdete v hale č. 1, číslo stánku je 1A13.
Přímo na stánku můžete zhlédnout ukázku aplikace zateplení mezi krokve a pod krokve a nového unikátního systému Isover STEPcross pro zateplení stropů. Navíc se mohou návštěvníci zapojit do soutěže, která bude probíhat 4krát denně po celou dobu veletrhu (11.30, 13.00, 14.30 a 16.00 h). Vyhlášeni budou dva výherci, z nichž každý získá 20 m³ nové skelné izolace Isover DOMO PLUS zcela zdarma.
Použití výrobku Isover DOMO PLUS je především v systémových řešeních společnosti Isover, jako je systém Isover STEPcross či systém nadkrokevního zateplení Isover. Výrobek lze však využít i pro klasické zateplení stropu, podhledu či izolování šikmé střechy mezi a pod krokvemi. Pro všechny tyto aplikace je výrobek Isover Domo Plus výhodnou volbou.
Pro návštěvníky veletrhu máme tradičně také připravenou kompletní prezentaci portfolia produktů Isover, samozřejmostí je využití poradenství přímo na stánku a seznámení se s hlavními novinkami mezi produkty i systémovými řešeními.
Bezplatnou vstupenku na veletrh si můžete stáhnout na http://www.isover.cz/zveme-vas-na-for-arch-2013.
tisková zpráva