Průmysl a obchod, Střechy

Vizualizér fasád a střech Ruukki – barevné kombinace bez překvapení

Sami si snadno připravte vizualizaci svého budoucího domu s jednoduchým vizualizérem fasád a střech Ruukki. Ne všechny naše představy se ve skutečnosti vyplní. Fantazie nabízí vize, které mají často jen málo společného s tím, co nakonec vytvoříme. To platí o všech odvětvích, ale v případě stavby vysněného domu, možná dvojnásob.

Vyberte druh krytiny RuukkiVyberte barvu krytiny RuukkiVyberte barvu fasády

Ten, kdo má rád překvapení, se pomůckami, které dokážou načrtnout budoucí vzhled domu a jednotlivých prvků, příliš zabývat nemusí. Pro ostatní je tu vizualizér střešních krytin Ruukki s dostupnými krytinami a barvami krytin, zdí, příslušenství i okapového systému. Volba správné barevné kombinace se zdá být snadným úkolem do okamžiku, kdy se musíte skutečně rozhodnout u svého vlastního bydlení.

„Stavba domu je pro většinu lidí zásadním životním krokem a investicí. Je smutné doběhnout téměř k cíli a pak se unáhlit barevnou a profilovou volbou například střešní krytiny, která vás ruší a vlastně se vám nelíbí,“ upozorňuje Jan Hála z divize střešních krytin Ruukki. Předejít takové situaci dnes není vůbec složité. Služba, kterou nabízí Ruukki na svých webových stránkách, není podmíněna stažením speciálního softwaru či zdlouhavé registrace. Postup je intuitivní a po několika kliknutích tak máte k dispozici obraz svého originálního řešení.

Krytina Classic C – černáKrytina Monterrey – čokoládově hnědáKrytina Adamante – červená

Výsledný obraz lze jednoduše vytisknout, poslat e-mailem či sdílet na sociálních sítích a pochlubit se tak známým s vlastním domem snů. Stránka též odkazuje na podrobné informace o vybraném typu krytiny a nabízí porovnání s ostatními produkty. Kombinovat barvy fasád a střešních krytin je docela zábavné a vyhnete se nejednomu nemilému překvapení.
Vizualizér si můžete vyzkoušet zde.

podle podkladů společnosti Ruukki CZ