Průmysl a obchod

Univerzální disperzní lepidlo Thomsit UK 400 s novou recepturou plní emisní normu EC1 Plus

Lepidlo Thomsit UK 400 je ideální pro lepení textilních i PVC/CV podlahových krytin na savé podklady a právě pro svou univerzálnost při lepení podlahových krytin si získalo velkou oblibu mezi podlaháři. K širokému uplatnění tohoto lepidla přispívá i vysoká vydatnost a vysoká počáteční přilnavost. Lepidlo Thomsit UK 400 je samozřejmě vhodné i pro použití na podlahová vytápění nebo pod kolečkové židle.

Od letošního podzimu uvádí firma Henkel ČR, spol. s r. o., tento produkt s vylepšenou recepturou, která získala prestižní certifikaci EC1 Plus díky velmi nízkému obsahu emisí.

Použití nízkoemisních materiálů a produktů garantuje nejvyšší možné zabezpečení kvality vzduchu v interiéru a dlouhodobou ochranu zdraví. Mezi profesionály se certifikace podle systému EMICODE EC1 považuje za nejvyšší značku kvality pro stavební výrobky s nízkými emisemi. Thomsit patří dlouhodobě mezi lídry v prosazování nízkoemisních materiálů pro podlaháře.

Univerzální disperzní lepidlo Thomsit UK 400 s novou recepturou plní emisní normu EC1 Plus

Při práci s lepidlem Thomsit UK 400 tak profesionálové ocení kromě kvality výsledné podlahy i zvýšenou ochranu zdraví. Doba odvětrávání lepidla je cca 5–20 min. v závislosti (kromě teploty a relativní vlhkosti vzduchu) na kvalitě rubové strany podlahové krytiny. Nalepené krytiny lze zatížit po 24 hodinách, konečná pevnost je dosažena po cca 3 dnech. Thomsit UK 400 se dodává v 7kg a 14kg balení v plastové nádobě a je připraven okamžitě k použití.

tisková zpráva