Průmysl a obchod, Výplně otvorů

Společnost Hörmann otevřela ve svém sídle novou vzorkovnu

Firma Hörmann, jeden z nejvýznamnějších výrobců garážových vrat, dveří a pohonů v České republice, otevřela 1. června 2013 ve svém sídle ve Středoklukách novou vzorkovnu, kde si zákazníci můžou prohlédnout a vyzkoušet široký sortiment produktů. Ve vzorkovně jsou k vidění například domovní dveře, výklopná a sekční vrata včetně pohonů a ovládání, pohony pro brány, průmyslová sekční, rolovací a rychloběžná vrata, nakládací technika, rozsáhlý sortiment ocelových protipožárních a víceúčelových dveří a další.
„Všechny produkty v naší vzorkovně jsou plně funkční. Zákazník si tak může vše přímo na místě vyzkoušet, a získat tak vlastní zkušenost. To je na běžné prodejně často vyloučené,“ uvádí jednatel společnosti Hörmann Ing. Vít Kareš. Spolu s novinkami je ve vzorkovně prezentován průřez celým sortimentem firmy.
Schůzku ve vzorkovně je třeba si předem domluvit na tel. čísle 233 085 770 nebo na bezplatné zelené lince 800 198 198. Každému zákazníkovi se budou věnovat obchodní zástupci či projektoví manažeři pro daný segment produktů. V případě zájmu o koupi výrobku dostane zákazník kontakt na autorizovaného prodejce v požadovaném regionu.
Jako první si měli možnost novou vzorkovnu prohlédnout projektanti, kteří se ve společnosti 11. června zúčastnili Dne otevřených dveří. „Vzorkovna slavila u projektantů veliký úspěch. Interaktivita je důležitou součástí naší práce,“ dodává Kareš.
Více informací lze získat na www.hormann.cz.
tisková zpráva
 
Dveře Top Prestige (vlevo), akční dveře TopSecur (vpravo)Dveře Top Prestige – motiv zlatý dubDveře Thermo Pro – motiv 030
Dveře protipožární T30 HCZ30Bezpečnostní dveře KSI bíléVnitřní Dveře ZK