Průmysl a obchod, Veletrhy a výstavy

Schüco na veletrhu Fensterbau Frontale představí nový plastový systém pro okna a dveře

Vše kolem oken, dveří a fasád lze ve dnech 16.–19. 3. 2016 spatřit v Norimberku na veletrhu FENSTERBAU FRONTALE. Výstavní prostor o rozloze kolem 100 000 m² nabídne produkty a inovace, vyvíjené s ohledem na trvalou udržitelnost a energetickou účinnost, bezpečnost, komfort i design. Stánek číslo 403 v hale 7 letos bude patřit plastovým a hliníkovým oknům, dveřím a posuvným systémům německé značky Schüco.

K prvnímu lednu založená dceřiná společnost Schüco Polymer Technologies KG zde představí nový plastový okenní a dveřní systém, který vyniká zejména jednoduchostí, efektivitou a flexibilitou při zpracování.

Strategicky významná divize plastových systémů Schüco vyvíjí své aktivity nezávisle na obchodní skupině Schüco International KG. Do budoucna se tak o rozšiřování portfolia plastových oken a dveří postará plně vlastněná dceřiná společnost Schüco Polymer Technologies KG se sídlem v německém  Weißenfelsu.

Krychlová expozice Schüco na veletrhu Fensterbau FrontaleSprávní budova společnosti Schüco Polymer Technologies KG ve Weißenfelsu

V centru pozornosti stánku ve tvaru krychle bude již zmíněný nový plastový systém s prezentací různých možností instalace i benefitů pro uživatele, zejména atraktivního designu, bezpečnosti, energetické účinnosti a komfortního užívání. Konstrukce stavební hloubky 82 mm je technicky přesvědčivá díky jednoduchosti, efektivitě a flexibilitě při výrobě oken a dveří. Zpracovatele osloví také inovovaná těsnicí technologie a rozsáhlý okruh připojitelných a přídavných profilů. Dalším plusem promyšlené konstrukce je nenáročnost na skladování. Požadavek energetické účinnosti řeší vysoká úroveň tepelné izolace, kterou lze na vyžádání zákazníka zajistit ve standardu pasivních domů. Výsledný profil, kompatibilní s exkluzivní technologií metalických povrchů Schüco AutomotiveFinish, je dokonalým řešením pro energeticky efektivní výstavbu za použití plastových oken a dveří.

Mimo hlavní část prezentace budou prostory stánku Schüco Polymer Technologies KG věnovány tématům jako kování a ventilační technika, povrchové úpravy a technologie strojů. Návštěvníci dále uvidí vysoce tepelně izolovaný profil Schüco Alu Inside Nordic, speciálně vyvinutý zejména pro skandinávský trh, který nabídne typický vzhled severských dřevěných oken.

podle podkladů společnosti Schüco