Průmysl a obchod

Ovládejte garážová vrata a dveře pomocí chytrého telefonu

Garážová vrata, vjezdovou bránu či domovní dveře již nemusíte obsluhovat jen ručně nebo pomocí dálkového ovladače. Společnost Hörmann, významný výrobce dveří, garážových vrat a pohonů, vyvinul aplikaci pro ovládání tohoto příslušenství s pomocí mobilního telefonu. Díky jednoduché a přehledné aplikaci BiSecur lze navíc i zjistit stav vrat garáže – tedy otevřená/zavřená.
Aplikaci podporují telefony či tablety s operačním systémem iOS či Android. Aplikace je přehledná, rychlá a jednoduchá. Po připojení brány BiSecur síťovým kabelem k internetovému routeru, stažení aplikace BiSecur v App Store či Google Play a po registraci datové brány a telefonu na internetové stránce www.bisecur-home.com budete mít možnost ovládat svá garážová vrata odkudkoliv. A nejen je. Díky tzv. Scénářům si můžete v aplikaci zkombinovat i několik funkcí zároveň. Jediným stisknutím tlačítka tak můžete současně otevřít garážová vrata i vjezdovou bránu či ovládáte domovní dveře současně s venkovním osvětlením atd. Centrální řídicí jednotka pohonů a přijímače umožňuje pohodlnou obsluhu zařízení až deseti uživatelům, z nichž každý může zadat pokyn až pro šestnáct funkcí.
Tato novinka je v prodeji od 15. července 2014 a lze ji získat přes síť autorizovaných prodejců Hörmann v České republice. Seznam kompatibilních pohonů a přijímačů naleznete na www.bisecur-home.com a další informace na www.hormann.cz.
podle podkladů společnosti Hörmann