Průmysl a obchod

Lasselsberger je partnerem projektu Plzeň – Evropské hlavní město kultury 2015

Značka keramických obkladů RAKO se stala oficiálním partnerem Sezóny nového cirkusu v projektu Plzeň – Evropské hlavní město kultury 2015. LASSELSBERGER patří k významným výrobcům a zaměstnavatelům v regionu Plzeňského kraje. Z dlouhodobého pohledu je především oceňována stabilita společnosti a její úspěšná sociální politika vůči zaměstnancům.

„Obklady vytváří svět kolem nás, emoce, atmosféru. A právě atmosféru, radost a zážitky hledají i diváci v úžasných představeních nového cirkusu,“ dodává jednatel společnosti LASSELSBERGER Roman Blažíček.

Sezóna nového cirkusu nabídne během sedmdesáti večerů nejzajímavější soubory žánru. Celé léto až do listopadu bude po okrajových čtvrtích Plzně a po Plzeňském kraji putovat Cirkusová pouť. Na ní se představí čeští představitelé, ale také sedm předních souborů z Francie, Itálie, Španělska a Švýcarska. Diváci se tak mohou těšit na vystoupení PSiRC, MagdaClan, Bêtes de foire, Akoreacro, Cirque Aïtal a navíc na premiéru našeho předního souboru Cirk La Putyka.

Putující cirkusová šapitó bude doprovázet stylová cirkusácká hospůdka s kvalitním cateringem. Představení doplní dílny pro veřejnost, kde si návštěvníci jednotlivé cirkusové techniky sami vyzkouší.

Více na www.rako.cz a www.plzen2015.cz.

tisková zpráva