Průmysl a obchod

Klub RHEINZINK – kvalitní klempířství na internetu

Společnost RHEINZINK zprovoznila na svých nových webových stránkách vyhledávání členů klubu RHEINZINK – kvalitní klempířství.

Klub RHEINZINK – kvalitní klempířství založila firma RHEINZINK ČR, s. r. o., v roce 2006. Na trhu působí mnoho klempířských firem s různou úrovní kvality zpracování a nezkušený zákazník se jen těžko orientuje při výběru dodavatele klempířských prací. Cílem klubu je propagace a podpora firem, které odvádějí kvalitní řemeslnou práci při zpracování titanzinku. Členové klubu odvádějí odborně prvotřídní řemeslné výkony v souladu s nejnovějším stavem techniky, nabízejí kompetentní poradenství, příkladný servis a perfektní zpacování. Kvalita práce a nabízených služeb stojí na prvním místě. Komplexní pojetí kvality titanzinku RHEINZINK je prosazováno vysokými nároky na produkt od jeho výroby až k montáži.
Klub RHEINZINK – kvalitní klempířství v současné době sdružuje 36 členských firem. Vyhledávání členů klubu RHEINZINK– kvalitní klempířství naleznete na http://www.rheinzink.cz/kontakt/, další informace o klubu RHEINZINK– kvalitní klempířství pak na http://www.rheinzink.cz/servis/technicke-poradenstvi/klub-rheinzink-kvalitni-klempirstvi/.

tisková zpráva