Průmysl a obchod

KERAMIKA SOUKUP a Henkel představily nový showroom a školicí středisko v Praze

Společnosti KERAMIKA SOUKUP a Henkel dnes oficiálně představily svůj nový showroom a školicí centrum Ceresit v Praze-Stodůlkách. Cílem firmy KERAMIKA SOUKUP je jednak poskytovat fullservis v oblasti koupelen, jednak se stát odborníkem na pracovní postupy při jejich realizaci – proto nové školicí středisko.
Ve vzorkovně o rozloze 900 m² je přehledně uspořádán široký sortiment nabízeného zboží. Součástí nového areálu je i hala se skladovací plochou více než 1500 m², která umožňuje většinu sortimentu expedovat ve velmi krátkých dodacích lhůtách. Hlavním záměrem je dát zákazníkovi dostatek času a kvalifikovaných informací pro splnění jeho představ a požadavků. To vše navíc dostává v příjemném a klidném prostředí.
Kvalitní zázemí umožňuje nabídnout kompletní servis včetně poradenství a možnosti vytvoření grafických vizualizací prostřednictvím počítačových modelů. Tým, který tyto služby nabízí, tvoří dlouholetí zaměstnanci firmy, čímž je zároveň zajištěna vysoká kvalita služeb. V nové vzorkovně jsou předváděny jak exkluzivní materiály, tak materiály cenově dostupné široké veřejnosti. Na prvním místě je ale vždy kvalita produktu. Tato část vzorkovny přináší některá unikátní řešení. Je zde názorně ukázáno, jak je možné, aniž by zákazník musel sahat hluboko do kapsy, výrazně zvýšit kvalitu životního prostoru. K tomuto účelu slouží i vystavená bytová jádra, odpovídající velikostem běžných panelových domů.
KERAMIKA SOUKUP nechce „jen“ nabízet koupelny, ale chce poskytovat relevantní informace pro pracovní postupy. Zde využila nabídky od společnosti Henkel a společně se značkou Ceresit vytvořila školicí centrum pro odbornou i laickou veřejnost. Zákazníci tady získají kompletní informace o produktové nabídce stavební chemie Ceresit, systémových řešeních, nových výrobcích a technologiích. V centru se pořádají semináře, v jejichž teoretické i praktické části mohou účastníci získat znalosti i praktické dovednosti s prací s jednotlivými výrobky Ceresit.
 
Společnost KERAMIKA SOUKUP je obchodní a realizační firma v oboru obkladů a dlažeb, související stavební chemie a nářadí potřebného k pokládce. Je přímým odběratelem výrobků od zahraničních výrobců MARAZZI, CAESAR, SALONI, MARCA CORONA, ABK, IMOKER, APAVISA, APARICI, VIDEPUR, PERONDA, STRÖHER, EXAGRES, GRESAN, NAVARTI, OSMOSE, CASALGRANDE PADANA, STEULER. Z českých výrobců spolupracuje se značkou RAKO společnosti LASSELSBERGER.
Značku Ceresit charakterizují ucelená systémová řešení pro oblasti lepení, spárování a utěsňování obkladů a dlažby, vyrovnávání a sanace podlah, opravy a sanace betonů, izolace a utěsňování. Součástí nabídky jsou i certifikované fasádní a zateplovací systémy Ceretherm a další produkty stavební chemie. 
tisková zpráva, wd