Průmysl a obchod

Hörmann nabízí do konce roku slevu na nové dveře

Společnost Hörmann, významný výrobce dveří, garážových vrat a pohonů, přichází s akční nabídkou na vchodové a domovní dveře, která potrvá až do konce roku 2014. Například ocelové domovní dveře TPS 010 s vysokou tepelnou izolací lze nyní zakoupit již od 14 990 Kč.

Dveře TPS 010 disponují hliníkovou zárubní s přerušeným tepelným mostem pro lepší tepelnou izolaci (až U = 0,82 W/m².K). Dveřní křídlo je široké 46 mm a je vybaveno vícenásobným zamykáním odolným proti vloupání pro větší bezpečí. Produkt pořídíte ve dvou barvách – v bílé a terakotově hnědé.

Dalším akčním produktem jsou vstupní dveře RenoDoor s hliníkovou zárubní a ocelovým dveřním křídlem s přerušeným tepelným mostem o tloušťce 46 mm (U = 1,5 W/m².K), jež jsou na výběr v šesti barvách: v terakotově hnědé, bílé, odstínu bílý hliník, v provedení Decograin povrchy Titan Metallic, Zlatý dub a Tmavý dub/ořech. Dveře RenoDoor koupíte již od 24 990 Kč.

Vstupní dveře RenoDoor s hliníkovou zárubní a ocelovým dveřním křídlem

Pro ještě větší úsporu tepla můžete v akci zakoupit i domovní dveře RenoDoor Plus s ocelovým křídlem o tloušťce 65 mm a s hliníkovou zárubní s přerušeným tepelným mostem o tloušťce 80 mm (U = 0,99 W/m².K). Dveře RenoDoor Plus pořídíte již za 30 990 Kč.

Ceny jsou uvedeny bez DPH a bez montáže.

Více informací naleznete ZDE.

podle podkladů společnosti Hörmann