Průmysl a obchod, Veletrhy a výstavy, Výplně otvorů

Hörmann na veletrhu IBF představí unikátní dveře WAT s výplní z minerální vlny

Společnost Hörmann se ve dnech 24.–28. 4. 2012 již tradičně zúčastní mezinárodního stavebního veletrhu IBF v Brně. Tento významný dodavatel garážových a průmyslových vrat, pohonů, dveří a zárubní veřejnosti představí unikátní vchodové dveře WAT, jež jsou vyplněny minerální vlnou pro větší tepelnou izolaci.
Těšit se dále můžete na nová sekční vrata HST otevírající se do boku či ocelové dveře MZ Thermo pro průmyslovou sféru.
Zájemci se můžou na veletrhu seznámit mimo jiné s novým obousměrným systémem BiSecur s vysokou odolností proti rušení, jež zajišťuje bezpečný rádiový přenos informace mezi pohonem garážových vrat a novým ovladačem HS 5 BS. Ten byl vyvinut na základě 128 bitového kódu. Technologie umožní majiteli si zpětně ověřit stav garážových vrat (zavřená/otevřená).
 
Ocelové dveře ven teplo nepustí
Veřejnou premiéru budou mít unikátní ocelové vchodové dveře WAT, které disponují 40 mm tlustým křídlem s výplní z minerální vlny. Tyto tepelněizolační bytové dveře bezpečnostní třídy 2 vynikají protipožární odolností 30 minut a je možné je vybavit kukátkem. Dveře WAT lze pořídit v barevných odstínech RAL nebo v několika typech moderních dřevodekorů. Sortiment dveří doplní vchodové dveře ThermoPro s bočními díly a nadsvětlíky.
Dlouho očekávanou novinkou společnosti Hörmann jsou sekční vrata HST, jež místo ke stropu zajíždějí elegantně do boku. Vrata HST představují efektivní řešení pro vratové otvory až do šířky 6,5 m a výšky 3 m. Pro garáže s nedostatečným místem pro navíjecí hřídel u stropu jsou vyvinuta vrata RollMatic pro vnější montáž.
 
Průmyslovou sféru obohatí inovované robustní dveře MZ Thermo
Společnost Hörmann na veletrhu představí i výrobky z oblasti průmyslové sféry. Například robustní průmyslové ocelové dveře MZ Thermo s vynikajícími tepelněizolačními vlastnostmi podstoupily efektivní vylepšení. Křídlo tlusté 46 mm vyplněné PUR pěnou bylo tepelně oddělené od hliníkové zárubně, čímž se zvýšila tepelná izolace o 30 %. Hodnota tepelné prostupnosti činí 1,2 W/m².K.
V Brně uvidíte i rolovací vrata SB s profilem Decotherm, vyznačujícím se sendvičovou konstrukcí s polyuretanovou výplní, rychloběžná průmyslová spirálová vrata HS 7030 PU s maximálními rozměry 6,5×6,5 m, nový pohon WA 300 R s velmi tichým chodem a další výrobky.
 
Akční sortiment pro rok 2012
V letošním roce společnost opět přichází s výhodnou nabídkou akčních produktů, které budou na veletrhu vystaveny také. Například ocelové vchodové dveře RenoDoor s výbornými tepelněizolačními vlastnostmi jsou k dostání za 28 990 Kč vč. DPH a montáže. Sekční garážová vrata RenoMatic lze pořídit za 23 883 Kč. Výrobky v akci doplní vysoce kvalitní hliníkové dveře TopSecur bezpečnostní třídy 2 s aplikacemi z oceli či pohony pro brány LineaMatic RotaMatic 2.
Expozici společnosti Hörmann můžete navštívit v pavilonu P, stánek č. 032. Více informací na www.hormann.cz.
podle podkladů společnosti Hörmann