Průmysl a obchod

Česká Doka má nové webové stránky

Nejen Česká Doka, ale celá skupina převlékla své internetové stránky do nových kabátů. I když původní stránky nabízely řadu informací v přehledném formátu, přeci jen už byly technicky zastaralé. Proto se Doka pustila do ambiciózního projektu: přetvořit svou on-line prezentaci tak, aby odpovídala posledním trendům života na internetu.
Hlavní předností není jen moderní vzhled, ale zejména jednoduchá orientace, lepší přehlednost a větší využitelnost nových stránek. Uživatelé najdou vše, na co byli zvyklí, včetně několika novinek: například v nabídce služeb se mohou nově orientovat i podle projektu, který chtějí realizovat, a automatický vyhledávač jim nabídne nejen systémy bednění, ale i relevantní služby. To vše si pak mohou uložit do vlastní knihovny, která se uživatelům v rámci stránek automaticky vytvoří, aby se později ke svému výběru mohli jednoduše vrátit. Na stránkách nechybí novinky, tedy informace z posledních zajímavých staveb od nás i ze zahraničí, a vše je doplněno referencemi. Ty se ukazují přímo na mapě a podívat se návštěvníci mohou opět nejen na ty české, ale i vybrané světové realizace.
 
Nový web České Doky
 
Celý web je interaktivní díky řadě animací a přehledných videí, na kterých je možné si prohlédnout použití jednotlivých prvků bednění Doka a samozřejmě si k mnoha produktům vyžádat nebo přímo stáhnout další informace formou pdf. Navigační lišty v horní části stránek pak slouží k extrémně rychlé orientaci v základní nabídce; tedy k rychlému přístupu do sekcí o službách, produktech, znalostech, novinkách a samozřejmě i k získání kontaktu na jednotlivé pobočky Doka v České republice i ve více než sedmdesáti zemích světa, kde Doka působí.
Za zmínku rozhodně stojí sekce Tools, která nabízí hned několik skvělých a užitečných nástrojů: kalkulačku tlaku čerstvého betonu, on-line servis projektování a informace o programu Tipos, který je možné si v demoverzi i stáhnout. O tom, že bednění může být i hravé, navíc svědčí i hra pro mobilní telefony Don´t drop, kterou je ze stránek možné zdarma stáhnout a uživatelé se pak hravou formou seznámí s bezpečnostními systémy Doka.
Součástí je i zajímavá sekce know-how, kde se návštěvníci mohou dozvědět řadu informací například o kompetenčních centrech Doka. Ty nabízejí souhrn informací a znalostí z okruhů bednění mostů, tunelů a samošplhacích bednění. V této sekci mají své místo i další dvě důležité kapitoly, kterými se společnost Doka zabývá: pohledový beton a bezpečnost. Stránky tak nabízejí opravdu rychlý přehled o produktech, službách, novinkách i realizacích společnosti Doka v České republice a jsou příjemným, reprezentativním a zejména účelným informačním nástrojem. Navštivte www.doka.cz.
tisková zpráva